Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha egy pasi azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy pasi azt írja nektek, hogy szivesen megsimogatná a feneketek, azzal elvágja magát, vagy inkább bevágódik? Esetleg semleges?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a viszonyunk. Tehát ha még csak most kezdtünk el ismerkedni, akkor nekem nem jönne be. De ha mondjuk már többször találkoztunk és volt már többször csók meg tapi, akkor okés.
2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem most van április 1-je! :D :D :D


Inkább menj aludni, látszik, hogy mennyire fáradt az agyad! :D :D :D :D

2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ha utcán mondja, megvető pillantások, ha esetleg ott van a barátom a közelben csak épp nem vette észre, akkor megveretem vele. Interneten szimplán tiltanám.

Persze van olyan, hogy mondjuk haver mondja, ez esetben kb annyira semleges, mintha azt mondta volna, hogy tud cipőfűzőt kötni. Kapna rá egy fapofával megírt "Xd"-t és ennyi.

2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha már vagyunk olyan kapcsolatban akkor belefér. De akkor is inkább semleges.
2017. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3

nagyon kemény lehet a te barátod

és ha fordítva sül el az a puska cső? akkor meg jól rábaxik

2017. szept. 20. 22:03
 6/21 A kérdező kommentje:

#3

nem azért, mintha én ilyen parasztul odaszólogatnék nőknek,


viszont ahogy elképzelem a szitut: te sanyi, ez az ember szólt h megsimizne, VERD KI BELŐLE A XART IS... de nem érdekel ha börtönbe kerülsz testisértésért!!

vagy ő töri el az orrodat és örökre ferde lesz...

MEGSÉRTETTTTTTTÉK A BECSÜLETEMET!!



irtóra nevetséges és szánalmas ez a megveretem hozzáállás... mintha ezzel a megsimogatnának mondattal akkora kárt okoztak volna, amire te ekkora feszültséget eszkalálsz...

komolyan mondom, beteges túlreakció lehet

2017. szept. 20. 22:33
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen, pont annyira sertesz meg ezzel, ha random emberkent ezt kozlod, hogy megerdemled, hogy betorjek az orrod es legkozelebb talan tisztelettudobban viselkedsz. (Igen, tudom, azt ki kell erdemelni, de egy vadidegen nonek meg eleve nem volt erre lehetosege, tehat az elso lepesben normalis ember megelolegezi a tiszteletet.)

Bortonbe meg nem fog emiatt senki kerulni, maximum nem lesz full tiszta az erkolcsije, nagy ugy :D

2017. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Szerintem ennél romantikusabbat, erotikusabbat, meghatóbbat, bugyi folyam fakasztóbbat nem is lehet egy nőnek mondani. Ezt a dumát lopom, ha nem gond, csak veszek egy úszó pipát, nehogy belefulladjak a sok p***iba.
2017. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Diavolino44 ***** válasza:
3%

Kerdezo, ne kapd fel a vizet, a srac ugyse fog megverni. Altalban a toke tele van, hogy az "asszonya" idomitgatja ott ilyenek miatt. Egyszer volt hasonlo sztorim, egy csajt probaltam felszedni. Erre odahivta a pasijat.

Elmagyaraztam neki a szitut, utana modtam mekkora alfa hogy ilyen csajokat fel tud szedni, (igazan tanithatna par dolgot, o hogyan csinalja, ferfiaknak ezerszer jobban mukodik a bok, a vegen a srac hivott meg egy piara. S 20 perc utan mondotam neki, hogy figylejen a tiszteletere, hogy a csaja ugraltatja, erre elkezdtek veszekedni, mert a srac igazat adott nekem. Szoval az ilyen idiotakkal mint az a valaszolo nem kell foglalkozni.

2017. szept. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Csakhogy az en baratom nem ilyen. Es nem sok tiszteletet kapna, ha csak ugy elkezdene haverkodni valami nekem beszologato proli sutyerakkal, esetleg akkor onnantol kezdve aludhatna nala, mert hozzam nem jonne haza, az biztos, egy ilyen utan :)
2017. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!