Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet terhes vagyok de mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes vagyok de mást is szeretek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Páromtol regota szeretnek babat mert tobb eve (7) egyutt vagyunk de o nem akart. Na most el jar hosszu idokre dolgozni, sokat is veszekedtunk stb es en pedig felre leptem.. es kezden meg szeretni az illetot! Na most mar azon gondolkoztam h kulon valok tole. De most haza erkezeskor be jelentette hogy o is szeretne babat! Nem tudok donteni mit tegyek ?!:( Szeretnek mar babat nagyon de viszont a masik illeto sokkal-sokkal szebben banik es beszel velem tole azt kapom amit erdemlek nem ugy mint a kapcsolatomban! De viszont itt meg lehet most var a baba.. mert van ra esely hogy teherbe esten a mult heten hogy itthon volt a parom!:(

2017. szept. 22. 05:15
1 2
 1/15 tyttöö válasza:
83%
EQ és IQ szint nálad szerintem a 85-öt sem éri el. Sajnállak emiatt.
2017. szept. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy.. tenyleg!
2017. szept. 22. 05:25
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne is haragudj, de alkalmatlan vagy a gyereknevelésre.... A párkapcsolatról nem is beszélve. Ahelyett hogy megoldanátok a dolgokat, inkább félrelépsz. Ez az egyik legundorítóbb dolog a világon.
2017. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

"Azt kapom, amit érdemlek" Te azt érdemelnéd, hogy a 7éves kapcsolatod otthagyjon. Egy féreg vagy, remélem a másikkal hamar elmúlik a köd, aztán koppansz jó nagyot!

Szerintem hagyd ott a 7 éves kapcsolatod, nem te érdemelsz többet, hanem ő, egy ilyen kis olcsó ribinél.!

2017. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy melyikūktől vagy terhes?
2017. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is alkalmatlan vagy gyereknevelésre és párkapcsolatra is... Jobb lenne ha nem tennéd tönkre egy gyerek és egy férfi életét.
2017. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Az erkölcsi részt hagyjuk, mert nem fogod fel úgysem.

Tehát van egy xar kapcsolatod, amibe be akarod betonozni magad azzal, hogy beszülsz egy gyereket.

A másik kapcsolat pedig (ezek szerint) nem alkalmas arra hogy közös gyereket vállaljatok.

Egyik se ér egy kalap kakit se. Te meg itt tipródsz, hogy a lófazst sóval vagy cukorral kérjed.

Legalább a saját önző érdekeid próbáld szem előtt tartani. ;)

2017. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
.
2017. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Miért ítélkeztek! A pasijára nem gondoltok hogy hol és kivel csalja? És miért nem akart tőle babát? Minek van akkor vele?

Maximálisan megértem szegény kérdetőt, és még most is kitartana mellette hogy végre szeretne gyereket tőle.

2017. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó! Sokan nem akarnak gyereket és így is boldog a kapcsolatuk! Ha egy párnak problémája van, nekik kell megoldani! Azt nem tudjuk, hogy a kérdezőt a párja megcsalta-e. De azt igen hogy a kérdező megtette.
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!