Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért normális sokak szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért normális sokak szerint komoly kapcsolatban kifelé kacsintgatni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem az. Ha nekem olyan párom van, aki tökéletesen megfelel nekem, akkor meg se nézek mást, nemhogy szex közben másról fantáziáljak. Egy dolog észrevenni az utcán valakit, aki feltűnően jól néz ki, de az nálam már nem fér bele, hogy végigstíröljem és elképzeljem, mit csinálnék vele az ágyban. Gusztustalan és bántó, akár a férfi, akár a nő műveli ezt. Szerintem ha egy kapcslatban ez jellemző, akkor nem érdemes erőltetni, előbb-utóbb megcsalás a vége.

Vannak még rajtam kívül ennyire "extrémen konzervatív" felfogásúak, vagy mindenkinek belefér néhanapján egy flört vagy mások fehérneműs/alsónadrágos képeinek a kedvelgetése?


2017. szept. 1. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Én alapból szinte teljesen így gondolom, de én megnézek egy jó csajt pl. és mindig hozzáteszem, hogy hozhat az élet olyan szitukat, amikor ezek a dolgok felborulhatnak...szóval soha ne mond, hogy soha...
2017. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem fér bele, és nem is fog, én tudom magamról, hogy "soha" nem fog, mert egyszerűen nem vagyok olyan és nincs rá szükségem. azért ennyire ismerem magam, hogy tudom magamról, sosem fogom ezt csinálni.


az, hogy talál valaki maga mellé egy olyan embert, aki szerint ez normális, és mindketten okésak ezzel, akkor az az ő dolguk. csak ne nekem kelljen ilyennel szenvedni :D

2017. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok.

A legnagyobb baj az, hogy nem találtam olyan társat magam mellé, aki egy kicsit is olyan, mint én. Vagy ha van is, foglalt mind.

Szóval én ott tartok, hogy inkább leélem az életem egyedül, nem áldozom az időm, a hűségem, a szeretetem egy olyan emberre, aki nyilvánvalóan ezt nem értékeli.

2017. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok

mint te kérdező. Ráadásul olyan szinten hűséges típus vagyok, hogyha egy milliomos izmos pasi jönne hogy engem akar se hagynám ott a párom! De a párom, fordított esetbe ..hát nem tudom:/

2017. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Hát mert ők vagy ilyen "kikacsingatós" típusok, vagy csak egyszerűen láttak már karón varjút.

Mert hát csak addig könnyű papolni, meg erkölccsőszösködni, amíg házaspárként össze nem fut az ember az Igazival. Vagy netán család is van a háta mögött!

Szóval megnézném, hogy hogyan állna hozzá a dolgokhoz egy-két "erényes" emberke, ha őt találná be a Kísértés.

2017. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 én épp ezért vagyok szingli és az is maradok, amíg lehet. Kinek kell az idegeskedés, elvárások stb, amik egy kapcsolattal járnak? Persze, jó dolog szerelmesnek lenni, meg este hozzábújni valakihez, de ez tart kb pár hónapig és kész. Utána nyűg az egész, utálom hallgatni a barátnőimet, akik hosszabb párkapcsolatban vannak, hogy folyton panaszkodnak a pasijukra...mondom akkor miért nem szakítotok, ha csak idegeskedés az egész? Sokkal egyszerűbb lenne az életetek..."jaj nem, így szeretjük egymást, úgy szeretjük egymást"...dehogy, csak ragaszkodásból együtt vannak, félnek egyedül lenni. Akkor már inkább választom az egyéjszakásokat, nem járnak stresszel, kötöttségekkel :)


Kérdező, sajnos tényleg sok olyan ember van, amilyet említesz a kérdésben, de nem tudsz velük mit kezdeni, akinek nincs gerince, az gerinctelenül is fog viselkedni :D

2017. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyem vagyok. Ami szép az szép, ez van, mindenki megnézi a szép dolgokat. Ha látok egy gyönyörű sportautót, azt is megnézem, ahogy egy szép csajt is. De ettől még meg nem fordulna fejemben, hogy bármit is tennék azzal a csajjal, csak megnézem.
2017. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen "extrém" konzervatív vagyok, ha flörtölök is, - mondjuk valakinek megdicsérem a ruháját, de nem képzelgek senki másról.
2017. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha az ember tényleg megtalálja azt aki minden szempontból tökéletes,nem fog más után tekintgetni az utcán. Én is ilyen vagyok. Ha az ember szerelmes,és a másik a számára a legszebb,legjobb,egyszerűen nem érdeklik mások.

Kísértés? Nem attól vannak hosszú és működő kapcsolatok,hogy az ember csak úgy ráakad,mint a filmekben. Abban rengeteg munka,kitartás és kompromisszum van.Mindig lesz kisértés,de ha meglátsz egy jó izmos pasit az utcán,attól nem leszel szerelmes.

Az nem ér fel a barátsággal,az összetartással,a közös humorral és élményekkel amit a pároddal átélsz.Ezért felül kell tudni kerekedni a kísértésen,mivel mindig lesz szebb,mindig lesz gazdagabb,de egy sem lesz tökéletes. Mert ha a te férjed ügyes,szép,okos,gazdag,de nem izmos,és neked mindenképp izmos kell,és elhagyod ez izmosért,aki cserébe buta,modortalan és erőszakos,akkor megint nem mentél sokra :)

2017. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5!

Igazi.. persze lehet azt hiszi sok ember egy jo házasság párkapcsolat mellett hogy huu ez a csaj/srác a munkahelyemen az igazi hisz annyira ki jovunk egymással stb esetleg a szex is jo vele aztan ha arra kerülne a sor hogy ossze költöztök lehet ott bukna el az egesz kiderülne mégse o volt az igazi !! mindig az az igazi akivel epp vagy es akivel jol meg is vagy ..

Ha jol megvagyok valakivel eszem ágában se lenne ott hagyni a párom csak azer mer ezzel a munkatárssal jaj de jol kijövök jaj de egy hullámhosszon vagyok stb!!

2017. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!