Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már jó pár napja le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már jó pár napja le se szar. Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Több mint három hónapja vagyunk együtt. Az első kb egy és fél hónap nagyon jó volt. Napi szinten beszélgettünk, sokszor találkoztunk és már aludtam is nála. Aztán egy idő után mintha elvesztette volna az érdeklődést irántam. Kevesebbet találkoztunk, mert mindig azt mondta hogy nem ér rá. Messengeren alig írt vissza. Próbálkoztam valahogy témákat felhozni, de mintha nem lett volna vevő rá. Sokat sírtam miatta, mert féltem hogy elveszítem, de soha nem említettem neki. És mostanában folyton én írtam rá. Ha nem írok rá nem is beszélünk. Egy pár napja már nem írtam neki, de ő se nekem. Számomra ez nagyon rossz és szinte az egész napom azzal telik, hogy azon gondolkodom hol ronthattam el. Sokszor vagyok szomorú és a családtagjaimmal is bunkózom néha emiatt. Tudom hogy meg kéne beszélnem a fiúval a dolgot, de félek. Én nagyon szeretem őt, de már nem akarok többet bőgni miatta. Valaki segítsen! Mit tegyek? Köszönöm előre is :)
2017. szept. 23. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
marad a szakítás szerintem. én ha van egy párom, akkor éjjel nappal írok neki, de reggel este mindenképp. ez szerintem alap. ha ennyire nem érdeklődik, akkor szerintem elég egyértelmű, hogy nem igazán érdekled már.
2017. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, lépj tovább, neked is jobb lesz, ha nem is könnyű.
2017. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rád unt, mert már megkapott, vagy van egy másik lány az életében. Ha lenne barátnőm, én nem tapadnék rá állandóan, mert mindenkinek megvan a saját élete, de olyat sose tennék, hogy napokig nem is keresem. Kérdezz rá, hogy mi ez nála, és hogy mit akar ezzel elérni. Ha hárít, akkor meg szakíts vele, igaz, hogy utána nehéz lesz, de mégsem fogsz folyamatosan szenvedni egy szar kapcsolatban, és idővel találhatsz egy rendesebb srácot.
2017. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld ezt meg vele ha személyesen találkoztok. Tudom még csak most kezdted ezt a kapcsolatot,de a kommunikáció legyen az első. Lehet a párod tényleg elfoglalt,esetleg nem az a "minden percet együtt és csak veled" fajta. Egyeztessétek az igényeket és akkor minden rendbe jön. Egyúttal azt is tisztázd,hogy te mit szeretnél és,hogy ezt mennyire lehet érvényesíteni.
2017. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Beszélhetsz a fiúval, de ez valószínűleg ennyi volt.
2017. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak a TÖBB mint 3 HÓnapra való tekintettel, lehet hogy tényleg leszar.
2017. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valszeg addig voltál érdekes a számára, amíg megdugott... sajnálom. :(

Építsd le a fazont.

2017. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" mert féltem hogy elveszítem, " - megtörtént.

Annyi a vigasz, hogy csak 3 hónapot vesztegettél erre a kis numeravadászra.

2017. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem semmi, hogy fél hónapot - két hetet - úgy adsz elő, mint egy örökkévalóságot.
2017. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szomorú, de szerintem rád unt.

Ez nem a te hibád, simán csak ezt hozta a sors.

Ne sírj miatta, nincs értelme, fiatal vagy még előtted az élet :)

2017. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!