Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normalis, hogy 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis, hogy 4 napja nemhogy nem keres, de nem is valaszol a baratom az uzeneteimre?

Figyelt kérdés

Lassan negy honapja vagyunk egyutt, de ebbol a felet minimum nem egyutt toltottuk, mert o romaniai. Magyarorszagon dolgozik, de sokszor haza kell mennie, amikor epp itt nincs munka.

Amugy is egy nagyon nehez eset, de eddig azt ereztem,h szeret. Ha egyutt vagyunk minden rendben es jol erzem magam. Nagyon! De amint a tavkapcsolat kategoriba esunk...mintha kicsereltek volna. Eddig majdnem minden reggel irt,h "jo reggelt" , de nem minden nap beszeltunk hosszabban. Volt,h egy honapig nem lattam. Illetve ha tavkapcsolatban vagyunk, olyankor nem is beszelunk ugy, mint pl az elso szerelemnel. Szoval ezeket mar mind megszoktam, probaltam elfogadni.


Most viszont...vasarnap talakoztunk par orara, utana este meg beszeltunk interneten, es egyszercsak nem irt vissza. Majd masnap kuldtem neki egy kepet, latta de azutan sem irt vissza. Tegnap este meguntam, irtam neki,h irjon ha raer. Na hat azota sem irt. Pedig volt font, latta is. Konkretan magasrol sz.rik ram. Pedig semmi kulonos nem tortent. Nem eryem a dolgot. Meg szeretnem.beszelni vele, de meg csak arra sr meltat,h visszairjon.

Szerintetek? Ti mit tennetek a helyemben?



2014. nov. 20. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Sya,Zrd le vele,ugysincs ertelme!Nincs kedved velem ismerkedni,en magyar vagyok,nem roman
2014. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A történeted elég szomorú, de szokványos.

Az ilyen esetek persze kortól is függenek. Ha 10-14 éves időszakban akkor ez normális, de mivel már dolgozik gondolom már elmúltatok 18 évesek.


Szerintem abszolút nem normális ez az eset. A távkapcsolat igaz sokszor "retusálja" a szerelmet és nem olyan erős, mint kis távolság esetén. Bizony az is igaz, hogy ennek a távlatnak csak növelnie kéne az érzelmeket. Írj rá, kérdezd meg, hogy tettél e valami rosszat vele, vagy csak szimplán nem ért rá! Beszéld meg vele ezt a furcsa hiányérzetedet és azt, hogy mit érzel, amikor ilyenkor kikosaraz.

Ha nem javul a helyzet akkor már csak rajtad áll a döntés... Minden esetre próbáld meg megbeszélni a dolgokat vagy hívd fel!


Anna Stella

2014. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezen az elso hozzaszolason nagyot nevettem :)) nagyon el lehetsz keseredve, kedves elso + ne keverd ossze a romaniait a romannal.

Tobb lehetoseg is van szerintem, lehet az is, hogy neki nem te kellesz, es szakitani akar, csak hat eleg hulyen fejezi ki ezt. Az is lehet, hogy idokozben osszeszedett egy masik lanyt es inkabb igy "szabadul" meg toled. Akarhogy nezem, nem latok ra logikus magyarazatot, hogy miert viselkedik igy, ha nem a szakitas all a haterben. Szerintem lassan elkezdhetsz valaki mas utan nezni, tessek mar jelentkezod is van az elso valaszolo szemelyeben...De amugy miert mentel bele egy tavkapcsolatba? Mi fogott meg annyira benne, hogy ezt bevalaltad?

2014. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nála az a szakítás, hogy nem keres többet. Nekem ez jutott eszembe.
2014. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huha...az elso kerdesem amire ertelmes valaszokat kaptam. Koszonom szepen!! :)


elso: nagyon edes az ajanlatod, de mar az irrital, hogy azt irtad, "Sya" , illetve igen, a romania magyar es a roman nem ugyanaz.

En magyar vagyok de a vilagon semmi bajom egyikkel sem es nem itelek el senkit.


A korkulonbseg is igen nagy, ugyanis en 17 eves vagyok, o pedig 26. De nem akartam kort irni, mert ez alapjan rengeteg eloiteletet kapok. De lassan kezdek rajonni, hogy erettebb vagyok 17 eves fejjel, mint o 26 evesen.

Igazabol nem akartam kapcsolatot, mert nem sokkal elotte leptem ki egy hosszu es fajdalmas kapcsolatbol. De valamiert egyszercsak azt ereztem,hogy hianyzik. Igy megbeszeltuk, hogy megprobaljuk. Amikor osszejottunk itt lakott alberletben, es ugy tunt marad is es csak neha megy haza. De sajnos nem tole fugg, ha a fonoke csettint, haza kell mennie. Miota elkezdodott a tanitas(ugye nekem), azota kezdodtek a bajok.


Hogy mi fogott meg benne? Hat annak van egy elotortenete is, de az hosszu es lehet nehanyan elitelnenek erte, ugyhogy hagyjuk. De lenyegeben az, hogy velem teljesen mas volt. Tarsasagban o a kozepe mindennek, a nagyszaju, allandoan vidam, stb. Az ilyen emberek altalaban nem a kedvenceim. De ahogy egy pillanatra is kettesben maradtunk, kiderult szamomra ,hogy egyaltalan nem felhotlenul boldog es nagyon ertelmes. Ott kedveltem meg. Kesobb elmellyult a kapcsolatunk es igu kialakult.

Az a baj, hogy valoszinunek tartom, van valami baja. Nem feltetlen velem. Lehet a munkahelyen is akar. De ilyenkor elzarkozik mindentol es mindenkitol, amit nekem nehez.feldolgozni, mert szerettem volna, ha velem megbeszeli a bajat. De o egyszeruen nem ilyen ember.

Most viszont en is arra hajazok, hogy igy akarja lezarni a dolgot kettonk kozt. Inkabb kizarja az erzeseit es ugy csinal, mintha nem is lettek volna. Ez elegge faj nekem, mert en teljesen mas ember vagyok es mashogy latom a dolgokat. Ha szeretek valakit nem tudnam csak ugy egyik pillanatrol a masikra kizarni az eletembol. De az, hogy meg csak annyival sem tisztel meg, hogy visszairjon nekem. Kezd sok lenni. Es ugu erzem ezen mar nem lehet segiteni. Sokszor probaltam megbeszelbni a dolgokat, de nem szereti kimutatni az erzeseit. Szerintem azt hiszi, attol gyengebbnek tunhet.


Kar ezen nekem agyalnom, ugysem tudom megvaltoztatni. Es csak magamat idegesitem vele. Probalom inkabb lezarni magamban. Csak ugy nehez, h ki sincs jelentve, hogy vege. Sajnalom a dolgot. Annyi mindent tettem es vartam ra, hogy aztan egy fel oracskara is lathassam. Es ezt kapom.


Koszonom a valaszokat es szivesen varok meg, ha barmi otlete van valakinek, vagy velemenye.

2014. nov. 20. 21:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy van valaki mas. De en nagyon oszinte ember vagyok. Es azzal lehet legjobban imponalni nekem, ha mas is oszinte! Es ezt o is tudja. Ha nekem azt mondana, hogy figyi, bocs de nem te kellesz van mas. Meg ertekelni is tudnam, hogy van benne annyi gerinc, hogy a szemembe mondja. Igy harag nelkul valnek el( ha ez a van mas nem a megcsalast takarta). De ha hazudoznak nekem vagy csak elhallgatja a dolgokat. Az nagyon szanalmas a szememben.
2014. nov. 20. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Amugy, hogy mondtad a korkulonbseget, talan az is a baja van/volt. Lehet szekaltak a baratai vagy valami. Fene tudja, de mar nincs miert agyalj rajta.

Tenyleg erettebb vagy a sajat korosztalyodnal es biztos talalsz egy olyan fiut, aki tisztelni es szeretni fog :)

3-as voltam

2014. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hat...a baratainak a reakcioja ram csak annyi volt, hogy " Vak vagy vagy suket, hogy osszeallsz egy ilyennel?" 😃


Inkabb csajoktol kaptam a kibeszelest,h 17 vagyok, de csak feltekenysegbol.


Mindegy. Megprobalom inkabb elfelejteni...

2014. nov. 21. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes :)
2014. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!