Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már jó pár napja le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már jó pár napja le se szar. Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Több mint három hónapja vagyunk együtt. Az első kb egy és fél hónap nagyon jó volt. Napi szinten beszélgettünk, sokszor találkoztunk és már aludtam is nála. Aztán egy idő után mintha elvesztette volna az érdeklődést irántam. Kevesebbet találkoztunk, mert mindig azt mondta hogy nem ér rá. Messengeren alig írt vissza. Próbálkoztam valahogy témákat felhozni, de mintha nem lett volna vevő rá. Sokat sírtam miatta, mert féltem hogy elveszítem, de soha nem említettem neki. És mostanában folyton én írtam rá. Ha nem írok rá nem is beszélünk. Egy pár napja már nem írtam neki, de ő se nekem. Számomra ez nagyon rossz és szinte az egész napom azzal telik, hogy azon gondolkodom hol ronthattam el. Sokszor vagyok szomorú és a családtagjaimmal is bunkózom néha emiatt. Tudom hogy meg kéne beszélnem a fiúval a dolgot, de félek. Én nagyon szeretem őt, de már nem akarok többet bőgni miatta. Valaki segítsen! Mit tegyek? Köszönöm előre is :)
2017. szept. 23. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A családoddal semmiképp nem kellene bunkóznod emiatt, had ne ők igyák már meg a levét, hogy van egy hülyegyerek barátod.


Valami azt súgja így vagy úgy, de a végéhez közeledik ez a párkapcsolat.

2017. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek? 18/L"


Egyszerű: keress mást, mivel ő már valószínűleg befejezte veled a dolgot.

Ebben "ennyi volt", no.


Sokat segít a dolgon, ha a kapcsolatokba való fejesugrás előtt kicsit körülnézel az adott illető körül. Régiesen szólva "lekáderezed".

Oszt' ha ilyen csélcsap, sokexes a fickó, akkor vagy rákészülsz, hogy ez valószínűleg nem lesz egy sírig tartó love story, vagy kétszer is átgondolod, hogy egyáltalán belekezdj-e vele.

2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rád unt. Szívesen bőgnél miattam is?
2017. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!