Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom hazudott nekem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a féltékeny, vagy kutakodó típus, bánom is amit tettem, de belenéztem a párom üzenetváltásaiba és még mindig tartja a kapcsolatot az exével valamint más lányokkal is írogat. Semmi sexuális töltetű témáról nincs szó, de akkor is bánt, hogy eltitkolja ezt előlem, sőt rá is kérdeztem, hogy tartja e még a kapcsolatot az exével és nemleges választ adott. Nyilván nem mondhatom el neki, hogy belenéztem az üzeneteibe, de valahogy mégiscsak kérdőre kellene vonni. Mit tegyek?

2017. szept. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ő hazudott, Te legalább ne, mond meg belenéztél és kész... legközelebb majd óvatosabb lesz, persze ha lesz legközelebb... Mert azért az ex, az ex, szóval nehem köszönöm. Az meg, hogy titkolja is...

Azért, mert belenéztél, mondj el 10 szűzmáriát, mivel, a férfiak az ösztönöket a lányok a kíváncsiságot nem tudjk néha legyőzni.

2017. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérdezz rá pár dologra. Ha nem volt szexuális töltete egyik beszélgetésnek sem,akkor akár csak a lányokkal való barátkozás is állhat a háttérben (ismerek fiút akinek értékesebb egy lány véleménye pl érzelmi kérdésekben,mint az "érzéketlen" haveré) az exre pedig megint rákérdeznék és biztosítanám,hogy ez engem nem zavar/avagy ha zavar akkor azt mondanám el. Lehet nála az ex kényes téma,mert nem merte elmondani,esetleg nem akar bántani vele.

Persze ha mindent cáfol akkor mond el,hogy láttad amit láttál...

2017. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár én férfi vagyok, vannak nő barátaim. Sok esetben pozi-

tívabb, mint egy férfi barát, hiszen pl nem akar ráhajtani

a barátnőmre véletlen sem (alapesetben, vannak leszbikus

ismerőseim is). Sok témában kompetensebbek, megbízhatóbbak,

hiszen én sem akarom a pasijukat, tehát egy alapvető súr-

lódási pont ki van küszöbölve. Más a meglátásuk egy adott

kérdésnél, mint a férfiaknak. Sok esetben jobbak is.


Viszont nem hazudném a barátnőmnek arról, hogy nem beszél-

getek velük. Én nem akarok tőlük semmit, ők sem akarnak

tőlem semmit párkapcsolati téren. Innentől nincs mit tit-

kolózni. Persze ha valami szóba kerül, ami a barátnőmmel

kapcsolatos, azt nyilván nem kötöm a barátnőm orrára :)

2017. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg semmi "komolyat" nem beszélgetnek - és ezt te is tudod.


Akkor mégis mi jogod lenne kérdőre vonogatni - pláne, miután te sem vagy kevésbé saras a kutakodással?

2017. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hazudj, mondd el, hogy megnézted.


És rakd ki a szűrét.


Párom is azt hitte, minden rendben az előző kapcsolatával, aztán mikor belenézett a csaj telefonjába (mert pár dolog, amitm mondott, nem stimmelt) kiderült, hogy a leányzó x ideje mást is "szeret".

2017. szept. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos kommenteket :-)

Valószínűleg igazatok van és semmi komolyról nincs szó, hiszen olvastam, láttam semmi kompromitálót nem írt senkivel. De úgy döntöttem nem mondom el, hogy beleolvastam, mert nem akarom kockára tenni a bizalmát, valamint fantasztikus pasi érezteti velem, hogy szeret, tudom, hogy így van és amúgy minden rendben köztünk és mindent megbeszélünk és elmondunk egymásnak, ezért is fog azértcsak ott motoszkálni bennem a kisördög, hogy ezt most mért titkolta el...de valószínűleg tényleg csak nem akart megbántani, mert utálom az exét, ismertem régen és nem volt valami fényes a viszonyunk...

2017. szept. 25. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!