Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször hazudott a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször hazudott a párom, azóta bizalmatlan vagyok. Le lehet valahogy küzdeni az érzést?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez így lessz nagyon sokáig ez magátol múlik .
2014. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek akarod leküzdeni? Nem véletlenül van benned ez az érzés... Aki többször hazudik, az nem fog egyszer csak megváltozni. Nyilván tisztában van vele, hogy eddig minden alkalommal elfogadtad, megbocsátottál. Miért ne hazudna újra? Ez ugyanolyan körforgás, mint a megcsalásnál, verésnél... Elfogadod, megbocsátod, és tudja, hogy bármikor ugyanúgy meg fogod bocsátani...

Nem neked kéne leküzdened ezt a bizalmatlanságot, hanem talán neki kéne tennie azügyben, hogy újra bízz benne. Bár én a helyedben tuti nem akarnék küzdeni egy olyan kapcsolatért, ahol hülyének vagyok nézve.

2014. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!