Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szteroidokat szedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szteroidokat szedett, en kivanom ő meg abszolut nem sőt vissza utasit, es engem hibaztat hogy nem vagyok megertő! Neki vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
A barátom szteroidokat szedett, azon van hogy szepen visszavezesse gyogyszerekkel, hogy vissza álljon a hormonhaztartasa. Eddig azt mondta mikor ra szoltam meg utaltam ra h jolenne tobbet egyutt lenni.... mondta hogy ez azon mulik h tobb lehetosegunk legyen meg szerinte mikor van ra lehetoseg akkor csinaljunk... mig szedte a cuccot eleg gyakran egyutt voltunk. Most az utobbi honapba teljesen mas. Rabujok eszre se veszi, hozzaerek simogatok elveszi a kezem hogy most nincs kedve De en nagyon kivanom ő meg abszolut nem sőt vissza utasit, es engem hibaztat hogy nem vagyok megertő es h ugy ismert meg hogy az vagyok a legutobbi alkalomnal!!! Nagyon elvagyok keseredve! Ő 32 eves en pedig 25.... csak ez foglalkoztat mostanaba mert abszolut nem elegit ki se nem er hozzam!!! En nem gondolom h ez baj h en szoba hozom ezt es kicsit neki allok milyen hulye h a jó test fontosabb neki mint a jo szexualis elet... Neki vagy nekem van igazam?
2017. szept. 23. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt írjuk, hogy neked van igazad, akkor kielégülsz?
2017. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinek igaza van. Ha nem sikerül összehangolni a céljaitokat, akkor nem érdemes együtt folytatni.
2017. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egyébként kamu... A szteroidoktól nem szokott ilyesmi történni, sokkal inkább akkor ha tesztoszteron kúrán van.
2017. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:
96%
#3 szerinted mennyire lehet tisztaba kerdezo, hogy mit szedett a baratja?
2017. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
A hiszti meg a követelőző viselkedés is kiválthat ilyen reakciót,nem csak a lecsökkent tesztó szint.
2017. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ures feju pitsa lennel, akkor nem unna meg a baratod.
2017. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

A csávód nem szteroidokat szedett, hanem valami piaci danabol-t vagy a többi társait.

Ennek pedig az egyik mellékhatása a tesztoszteron termelés részleges, vagy teljes leállása.

A tesztoszteron hormon felelős részben a nemi vágy kiváltása iránt (is).

2017. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:
75%

Hát na élj szex nélkül, és ne hibáztasd magad.

Amúgy is elég gyökér dolog ilyen cuccokat szedni, meg eltolni a kezed, ha megsimogatod.

2017. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én kielégítelek drága amennyiszer csak szeretnéd :)
2017. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a kérdést fizikai fájdalom volt olvasni. Tanulj már meg fogalmazni, kérlek!

Összeillesz mr. Gyurmákkal.

2017. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!