Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házasságunk előttről van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságunk előttről van sok megtakarításom. A párom szerint bele kellene tennem a közösbe úgy is, hogy nem szorulunk rá. Azért ez nem így megy kötelezően, ugye?

Figyelt kérdés

De még régebben azt beszéltük meg, hogy ha nem valami nagyon fontoshoz kell, akkor azt amit a házasság előtt gyűjtöttünk egyedül magunknak, ahhoz nem nyúlunk. Most meg már mást mond, mint akkor, hogy azt szeretné hogy a külön pénzünk is közös lenne, mindkettőnknek eléréssel.


Ezzel viszont az a baj, hogy nekem kb 4 millió forintom van amit huszonéves, jól kereső egyedülállóként spóroltam meg, neki pedig párszázezre, amit összespórolt régen. Kb egyformán keresünk, csak ő sokkal költősebb felesleges dolgokra nálam. A házasságunk óta egyetlen közös bankszámlánk van, amire mindkettőnk fizetése érkezik és mindkettőnknek van teljes hozzáférése hozzá. Ezzel soha nem is volt gond. Azon is van BŐVEN már spórolt pénzünk, nem élünk anyagi bizonytalanságban.

Nem is sietünk sehová, van saját lakásunk és nem akarunk nagy dologra most pénzt költeni.


35 és 31 évesek vagyunk, három éve házasok, öt éve együtt, eddig két gyerekkel


2017. szept. 24. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#3

Nem erősséged az értő olvasás, mi?


Mit csinálsz a pénzeddel, Kérdező? Tartogatod? Akkor mondjuk tényleg nem sok értelme van a létezésének.

2017. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem kéne beletenned, de a házasság ELŐTT szerzett vagyon minden esetben KÜLÖN. :)
2017. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 Teljesen hidegen hagy, hogy nálatok hogyan van vagy te jónak tartod-e az 5 év együttlét után a két gyereket.
2017. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, de ez szerintem teljesen mindegy a kérdés szempontjából. Én vagyok 35, a párom 31.


Köszi az eddigi válaszokat! Akinek van gondolata még, az írhat nyugodtan.

2017. szept. 25. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!