Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti is így bedurciznátu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is így bedurciznátunk ezért?

Figyelt kérdés

Nem hoztam csokit a páromnak a boltból, ezért kb. egész éjjel nem beszélt velem és a közeledésemet is elutasította. Elég pukkadt volt még reggel is.

Kicsit túlzásnak érzem.


2017. szept. 26. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jòl èrzed,ezèrt haragudni elèg gyerekes dolog mint egy kis gyermek amikor nem kapja meg amit szeretne.
2017. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vagyok durci, ha nem jön a purci :(
2017. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen könnyen boldoggá teheted, add meg neki!
2017. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem, ritka hisztis pi**ának kell lenni ahhoz, hogy ilyeneken kiakadjon valaki.. hacsak nincs valami komolyabb elhanyagoltság a háttérben és most telt be a pohár, de értelmes ember azt is képes normálisan kommunikálni a párja felé.
2017. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akartam neki hozni eredetileg, de csak pár forinttal szaladtam le mert csak 1-2 dolgot akartam venni :D

szerinte visszatehettem volna X terméket és akkor belefért volna a csoki is.

2017. szept. 26. 12:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág! Hány évesek vagytok?

Még a 9 éves gyerekem is megért egy ilyen helyzetet :)

2017. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha kifejezetten megkért rá, akkor az valóban zavaró. Lehet nem az első eset ez és már úgy jön le neki, hogy még annyira se becsülöd, hogy egy nyavalyás csokit vegyél neki. Ha ez volt az első eset vagy nagyon ritkán fordul elő és nincs el hanyagolva, akkor túlzás.
2017. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Utolsónál a pont. Ugyanezt akartam írni.
2017. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

ha megkért rá akkor sem kell előhúzni a hisztikrátyát és érzelmileg zsarolni a másikat egy csokiért. bocsi de ez gusztustalan dolog, és eléggé egoista a csajod, ha ilyenért elkezd érzelmileg uralkodni rajtad


felnőtt emberek vagytok nem? szeretitek egymást nem? akkor miért egy r...dt csokiért kezd el zsarolni? miért nem "jaaaj jól van kis bolond, majd ezt még visszakapod " és nevettek. vagy "legközelebb figyelj rám légyszi ha megkérlek valamire"


ENNYI!


és még érzelmileg zsarolja...undorító

2017. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
En egyszer kertem a baratomat, hogy hozzon Oreos Milkat, ehelyett hozott sima Oreot, mert csokibol nem volt, na most en az Oreot magaban annyira nem szeretem, csak ugy eleszegetem ha van, meg alapbol csokit akartam enni, szoval durciztam rajta kb 2 percet, hogy jajj akkor miert nem hivott fel, vagy hozott masmilyen Milkat. Utana ment tovabb az eletunk boldogan. Azert akkora tragedia nem volt XD
2017. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!