Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele? Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele? Elmondjam neki? Valóban ez a járható út, vagy elsietem?

Figyelt kérdés

Egy darabig jó volt, hogy találkozhattunk a lánnyal. De már ne mtudom, hogy ez a részéről barátság vagy vonzódás. Túl sok a talán. Ezrét legszívesebben rákérdeznék, hogy mi is ez az egész velünk, meg persze elmondanám neki, én mit érzek.


Viszont lehet ezzel elsietem, és hagynom éne kiforrni a dolgokat. Csak nem tudom, van-e minek kiforrnia magát.


Meg aztán most nyáron sem fogjuk egymást nap mint nap látni..


Szerintetek?


2010. máj. 27. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat aggódsz.


Ha van valami, akkor kiforrja magát akkor is, ha megbeszélitek.


Hívd el valahová és beszéljétek meg minél hamarabb.

Az tisztázza a dolgokat, és nemm kell paráznod :)

2010. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem fiú-lány barátságról van szó. És te belehabarodtál. Kérdés az hogy vajon ő is többet akar e.


Nézd amúgy meg szerintem nincs minek kiforrnia magát, te vagy a fiú valószínűleg ő is azt várja hogy te lépj ha ő is így érez, szóval mindenképp neked kellene lépned.


Vagy egyszerűen beszélj vele és kérdezz rá, hogy ő mit érez irántad, és mit gondol rólad, és a kapcsolatotokról.


Vagy próbálj meg közeledni hozzá, kezd el simogatni a hátát majd a lábait, öleld át, szorítsd kicsit magadhoz, adj egy puszit az arcára majd még 1-et és utána gyengén fordítsd magad felé nézz a szemébe és csókold meg, ha visszacsókol akkor tuti hogy többet akar.

2010. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom h. lépj hiszen te vagy a pasi....én is elvárnám a lány helyébe...

Am. nem írtad h. egyébként történtek-e kisebb célozgatások hasonlók?

2010. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tehát a lényeg, hogy kérdezzek rá...


Nem vagyunk barátok, csak ismerősök, vagyis kedveljük egymást, korábban ő is vonzódott hozzám, aztán mostanában megint, de már nem tudom mit akar...

2010. máj. 27. 21:14
 5/10 A kérdező kommentje:

Voltak célzások. Volt hogy ő hívott randira. Közös buliban azt mondta, alig bírja megállni ,hogy megcsókoljon, de ez már egy hónapja volt.


Aztán kijelentette, hogy inkább barátkozna...


De észrevettem rajta, hogy nem megy neki ez a barátkozás, vonzódik hozzám, mások is mesélték, hogy nem tud velem kapcsolatban dönteni....

2010. máj. 27. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok ismét:


Ez tiszta sor akkor, már ne is haragudj ez teljesen világos legalább is számomra.


Azt várja, hogy te lépj elvárja tőled azt hogy lépj, ott volt az a csók dolog, hogy azt mondta , hogy "alig bírja kiállni h ne csókoljon meg" Ott is azt várta, hogy megtedd , de nem tetted ezért választotta a barátságot.


Szedd össze magad hapsikám, és mihamarabb lépj!!!!! vagy mond el neki, de már azt mondom, hogy nem is kell , csináld a másik úton: ölelés, puszik, csók!!!!


Ő nem fog lépni , rád vár szerintem!!!

2010. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó de ezek régebben történtek ám már...


A majdnem csók egy hónapja..akkor pár hétig nem beszéltünk egymással ,vagyis kínos volt


Aztán megint jóban lettünk, de ő barátkozni akart 2 hete kb.


Mostanában meg azt vettem észre, hogy újra vonzódik hozzám


De múlt héten meg megint változott a viselkedés,e mintha kerülne...

2010. máj. 27. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Akkor szerintem ez egyértelmű! Amikor azt mondta,hogy alig bírja megállni h. meg csókoljon akkor arra várt h. majd megteszed! Szerintem mindent bele tutira akar tőled valamit..:)

Én is csaj vagyok és tudom h. hogyan jár az agyunk...:D

Szóval mindent bele!

Nem tudom h. például nálatok divat-e a hárompuszi mikor taliztok! Esteleg ha igen akkor mondjuk a harmadik puszi félrecsúszhatna a szájára...:P Lehetne belőle egy csók...Tutira visszacsókolna..:D

Remélem tudtam segíteni:D

GOOD LUCK :D

2010. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2. vok na tessék egy lány is ezt mondja akivel egyet értünk, szóval csókold meg szépen ha nem mered akkor mond el neki amit érzel, és kérdezz meg ő mit érez, de inkább maradjunk a csókban attól függetlenül, hogy mi volt vagy mi nem volt.

amúgy 26/f

2010. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csókold meg egészen nyugodtan.:D Hajrá! 18/L
2010. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!