Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne, esetleg valahogy lehet javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy hogy volt egy párotok akit szerett(et)ek, viszont néha úgymond "tehernek" éreztétek a kapcsolatot? :S Velem az a helyzet, hogy mostmár belátom anno kicsit meggondolatlan voltam, egyik (1,5 év) kapcsolatból ugrottam a másikba (ez is lassan 1,5 éves lesz) és most hiányzik az h picit kötetlen legyek, pasizgassak, éljem az életem. Viszont ha belegondolok mi lenne akkor, picit megrémülök, h nem lesz egy biztos pont sem az életemben, akihez ha gond van hozzábújhatok :( A lényeg hogy nem tudom mi legyen, szeretem a barátomat, de valami mégis más :( tanácsot szeretnék.. :(
2011. márc. 9. 21:19
 1/4 tsz-tag ***** válasza:
tessék szeretőt tartani:D
2011. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig amíg egy kapcsolat jól működik nincs oka az embernek a szakításra. Meg kell becsülni azt. Egy hosszú kapcsolat olykor unalmassá válhat s elfog egy érzés, hogy tényleg ezt akarod-e, de ezen segíthetsz azzal, hogy valami újat viszel be a kapcsolatotokba, valami játék, tevékenység amit ketten csináltok de még eddig sose próbáltátok.
2011. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy belé,vagy sem?

Ha ezt a kérdést felteszed magadnak és válaszolsz rá,máris tudni fogod,mit csinálj.

Ha szereted,akkor ne hagyd ott ennyi idő után,főleg ha jól kijöttök.Nem lenne okos dolog ott hagyni egy jól működő kapcsolatot csak egy ilyen szeszély miatt.

Ha nem szereted,mondd el neki,amit itt leírtál és szakíts vele,menj pasizni,bulizni:)Hiszen ha nem vagy szerelmes belé,csak az ő idejét vesztegeted és te is a tiedét.

19/L

2011. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. érzetem úgy h teher.

2. " tessék szeretőt tartani" meg az apád

3. dobd ki éld az életet

2011. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!