Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenn, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenn, hogy nem tisztelem eléggé a nőket?

Figyelt kérdés

26F vagyok


Tudom nem szép ilyet mondani,de világ életemben könnyen szereztem nőket magamnak.Mindig úgy gondoltam,hogy ami könnyen jött,hát könnyen megy.


Volt,olyan,hogy szex után elment zuhanyozni,én egy ideig még vártam rá,de elkezdtem unatkozni úgyhogy inkább elmentem haza.


Addig érdekelnek amíg le nem fekszek velük,utána egy ideig együtt vagyok velük,de aztán vagy szakítok vagy szakítanak velem.(egyik eset sem hat meg különösebben)


Nem egy alkalommal volt,hogy párkapcsolatban voltam,de mellette ugyanúgy elmentem bulizni haverokkal,ott csajoztam,szóval jó volt.


Azokat a velem egykorú "férfi" barátaimat/kollégákat akik egy-egy szakítás után bőgtek általában mindig jól kiröhögtem.



2017. szept. 28. 21:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért nem hívtad/kerested,mert tényleg nem volt számodra elég fontos. Ha nekem fontos valaki,akkor tudni akarok felőle ,hogy hogy van ,milyen napja volt stb.. egy normális kapcsolat ilyen alap dolgok nélkül nem iagzan működik hosszú távon.
2017. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%
Pszichopata vagy.
2017. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Igazad van tényleg nem hatott meg a tegnapi szakítás,ma rám írt az exem barátnője,hogy hallotta,hogy szakítottunk és ha bármikor szeretnék beszélgetni vagy csak meginni vele egy kávét akkor csak szóljak.


Szóval már megvan a következő strigula is.


csak az zavar,hogy mi lesz így velem,mondjuk 10 év múlva?

2017. szept. 28. 22:09
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen érzelmi analfabéta vagy, nem tudsz kötődni, elvagy egyedül. Ennyi a történet. Talán egyszer szerelmes leszel és akkor ez egy ideig megváltozik.
2017. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem nyitsz érzelmileg,akkor valószínűleg az lesz veled 10 év múlva,hogy tovább hajszolod a nőket érzelmek nélkül vagy (amit nagyon kétlek) ,változol idővel és lesz egy normális kapcsolatod.
2017. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Mondjuk az lehetséges,hogy tényleg érzelmi analfabéta vagyok.

Sok haverom van,de igazi jó bar.átból,hát egy kezemen megtudom számolni mennyi van.

A családomon kívül max 1-2 ember társaságában érzem igazán,felhőtlenül jól magam

2017. szept. 28. 22:17
 17/29 anonim ***** válasza:
51%
A látszat csal nevű felhasználó válasza megmondta a tutit
2017. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy túl könnyen kapsz nőt. Ha mondjuk 1-2 hónapig fűznöd kellene őket ahhoz, hogy lefeküdjönek veled, akkor nem vennéd ilyen könnyen a szakításokat sem.

De mivel a jövőben is könnyen lesz nőd, szerintem te ilyen maradsz.

Amúgy kár érted.

2017. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Egyik kérdező kérdezte privátban,hogy mit lehet rólam még tudni pontosan,hát itt van,ha esetleg érdekel valakit


Nézzük csak:

-családi háttér.Szüleim neveltek fel két fiú testvérem van,én vagyok közöttük a középső.ami szerintem azért volt jó,mert nem lettem elkényeztetve,ha valamit fiatalabb koromba akartam meg kellet érte dolgoznom( jogsi,laptop stb)

Különben szerintem a legszerencsésebb ember vagyok ebből a szempontból, ők a legjobb szülei szerintem.Nagy szeretetben nőttem fel.Testvéreimmel jó viszonyban vagyok,kifejezetten az öcsémmel,ő mindig megtud nevettetni,bármilyen rossz is a kedvem.


-anyagi helyzet:

Nemrég költöztem el otthonról,20 év hitelre vettem egy kis lepukkant,garzon lakást egy 30 ezres kisvárosban.

Megtakarításom most már a vétel után abszolút nincs.

kocsim nincs,nem is volt saját,egy időben apukám 22 éves suzukiját hajtottam,de most már az sincs, vonattal járok be dolgozni.


Ha a munkánál tartunk egy gyárban dolgozok soron sima betanított munka,gagyi fizetéssel.


-Megjelenés

Nehéz eldönteni,de szerintem sose voltam az a kifejezetten jó képű srác,enyhén pattanásos vagyok,kicsit nagy fejű is,kigyúrva sose voltam inkább csak átlagos megjelenésű,de világ életemben könnyen szót értettem mindenkivel.


-Hol szerzek nőket?

Munkahelyről ismerek sokat,netes társkeresőkről,közös ismerősök által,de a legtöbbet bulikból discobol


Nagyjából ennyi

2017. szept. 28. 22:50
 20/29 anonim ***** válasza:
így van!
2017. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!