Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenn, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenn, hogy nem tisztelem eléggé a nőket?

Figyelt kérdés

26F vagyok


Tudom nem szép ilyet mondani,de világ életemben könnyen szereztem nőket magamnak.Mindig úgy gondoltam,hogy ami könnyen jött,hát könnyen megy.


Volt,olyan,hogy szex után elment zuhanyozni,én egy ideig még vártam rá,de elkezdtem unatkozni úgyhogy inkább elmentem haza.


Addig érdekelnek amíg le nem fekszek velük,utána egy ideig együtt vagyok velük,de aztán vagy szakítok vagy szakítanak velem.(egyik eset sem hat meg különösebben)


Nem egy alkalommal volt,hogy párkapcsolatban voltam,de mellette ugyanúgy elmentem bulizni haverokkal,ott csajoztam,szóval jó volt.


Azokat a velem egykorú "férfi" barátaimat/kollégákat akik egy-egy szakítás után bőgtek általában mindig jól kiröhögtem.



2017. szept. 28. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

bravo, nemsemmi....

20L

2017. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
54%
Engem biztos nem kapnál meg 😝 akkor megtanulnád, milyen a szenvedés, és az érzelmek egyböl felszinre jönnének.
2017. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

hát jó

félreértés ne legyen én se jövök be minden nőnek,nem egy megmondta személyesen is,vállat vontam,mert tudtam hogy úgyis lesz másik akinek igen


csak azt mondom,hogy különösebben nem kellett megerőltetnem magam hogy elcsábítsak egy nőt

elég volt egy csokor virág,egy tábla csoki vagy egy pezsgó és dumálgatás hozzá.


kedvencem a tábla csoki,amit a randi közepén adok neki,olyan olcsó trükk,de mindig csillogó szemekkel mosolyogva köszönik meg

2017. szept. 28. 23:07
 24/29 anonim ***** válasza:
17%

nem olyan különös ez szerintem.

hasonló voltam.

nem volt igényem semmiféle érzelmi kötelékre.

én is megdugtam elég sok nőt,aztán éppen 26 éves koromban életemben először szerelmes lettem.

amikor vége lett,akkor pont ugyanúgy bőgtem,mint a többi idióta.

viszont utána még többet megdugtam,hogy fájdalmat csillapítsak mielőtt megállapodtam.


a lelépős sztoridhoz hasonló nekem is volt.

fent voltam a nőnél,párszor már voltam vele és éppen szopott.

és akkor mondja,hogy nem bírja tovább dugjam meg,bele akar ülni.

mondtam hogy oké,de lent van a kocsiban a gumi-csupasz fa-sszal nem dugok meg diszkóban felcsípett jöttmenteket-

-akkor menj le érte!

-már nagyon áll,így nem tudok járni:)

-előbb csináld végig,aztán lemegyek a kocsiba,visszajövök és jöhet a második menet.-

leszopott,aztán lementem a kocsiba beszálltam és hazajöttem.

2017. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak épp sosem voltál még szerelmes. Ennyi az egész.

2017. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
ez a 24 es ez nagyon jo volt :D
2017. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egy lelkileg súlyan sérült bizonytalan ember vagy, érzelmi intelligenciád és az empádiád a nullával egyenlő.

Az élvezetek embertelen hajszolása csak kiüresedéshez vezet, fogalmad nincs milyen egy tartalmas kapcsolat ami szerelmen, szereteten, tiszteleten alapul. Nem tudod mit veszítesz.

Ha változtatni akarsz akkor javaslom hogy olvass önismereti tréningekről, vagy menj el szakemberhez.

Ha nem akarsz változtatni akkor ne dicsekedj itt, mert hidd el nincs mire.

2017. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Dehogy dicsekszek,épp az a baj,hogy ugyanott tartok,ahol 10 évvel ezelőtt.Ami a legrosszabb,hogy ha így folytatom szerintem 10 év múlva is ugyanitt fogok tartani.
2017. szept. 30. 19:55
 29/29 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el az ilyen "kapcsolataid" miatt. Ha elítélném, akkor ezzel együtt azokat a csajokat is el kellene, akik ebbe belemennek. Velem akárki kikezdene ilyen módon, nem engednék neki. Te valahogy olyan nõket fogsz ki, akiket nem zavar, ha szórakoznak velük.
2017. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!