Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan valaki az "Igazi",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan valaki az "Igazi", akit nem gondolok a legvonzóbbnak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet.
2017. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, de azért azt is tartsuk, hogy a látszat fog meg. Szóval vonzónak kell tartanod ahhoz, hogy közeledj felé, ellenkező esetben a kezdeti szimpátia is hiányzik.
2017. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy lehet. :) Én a férjemet 3 éve ismertem már, mielőtt összejöttünk, bele se gondoltam sosem, hogy férfiként gondoljak rá. Aztán elkezdtünk beszélgetni, és megszépült. Ma már nem is értem, miért nem tetszett régebben. :)
2017. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne lehetne?
2017. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint vonzónak tartod, csak nem ő a világ legdögösebbje? Mert ez esetben persze. Én imádom a férjem, vonzódok hozzá, szexuálisan izgat nagyjából mindene, de azért belátom, hogy nem a világ legszebb férfija (ahogy én sem vagyok a világ legszebb nője, tegyük hozzá), legfeljebb az én világomban ő a legvonzóbb személy. Nap mint nap látok nála jobb képűt, edzettebbet, magasabbat, stílusosabbat, stb, de semmi pénzért nem cserélném le ettől még, mert hosszú távon nem ez számít. Akármilyen szép és vonzó férfival állnék össze, ő is megöregszik, meghízik, vagy egyébként is mindig van egy másik, aki valamilyen szempontból sokkal jobb nála.

Persze, a fentieknek feltétele, mint ahogy korábban már említették, a vonzalom léte úgy általában. Ha az megvan és egyébként az "igazi" érzés is ott pislog a sarokból, akkor a kérdésedben a válasz.

2017. szept. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van jobb és szebb, ha reálisan nézed az embereket, csomó "csúnyább" ember van együtt egy "szebbel". Relatív, kinek mi a szép, ha szereted és vonzódsz hozzá, akkor nem tökmindegy?
2017. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neked nem! Neked csak olyan lehet az igazi aki alig képes/akar megynyílni neked,képtelen kifejezni az érzéseit,vagy csak úgy el van veled mert nincs jobb,a kapcsolatotokért alig tesz valamit azt is csak nyaggatásra viszont nagyon bejön a sérója.

Sok boldogságot!

2017. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!