Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom miert okoz fizikalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom miert okoz fizikalisan fajdalmat nekem, mar foltot is hagyott rajtam?

Figyelt kérdés

Amikor megolel a szerelmem nagyon sokszor faj az olelese (28/F). Olyan erosen szorit magahoz,hogy szolnom kell neki vagy megutom a hatat picit,hogy engedjen el,mert nem kapok levegot. Inkabb az a problema,hogy nyomot is hagyott rajtam. A bordamon pontosabban oldalt latszik nagyon,hogy bevan lilulva. Nem tudom hogy tortenhetett ez,de eleg sokszor ereztem mar,hogy a karjaval amikor szorit akkor a belso karjanak csontjaval nyomja a bordamat. A melleim is fajtak mar annyira magahoz szoritott egyszer. A kezemet is erosen fogja, ha valahova megyunk. Nem siman megfogja vegig erosen szoritja es latom,hogy elfeherednek az ujjaim teljesen. Kiszoritja belolem a vert. A szexben nem durva velem, ovatos,figyelmes,kedves. Mindig az! En sokszor szoltam mar neki,hogy ne legyen ilyen heves,fajdalmas olykor ahogy megolel es tul erosen szokott szorongatni. Egy millioszor bocsanatot kert mar,tenyleg mintha buntudata lenne es nekem is az lesz amikor ezt felhozom,mert olyan erzesem van mintha elloknem magamtol es azert szolnek ra,mert meg mert olelni. Nem valtoztatott,szerintem eszre sem veszi,hogy fajdalmat okoz. Ha nem szolok akkor tovabb szorongat. Es tul sokat szokott olelgetni is. Lehet ez csak nekem fura,ez az elso parkapcsolatom,de meg szoknom kell a baratom kozelseget es hogy mindig olelget vagy hozzam akar erni. Ha mast nem'akkor a kezemet fogja/szoritja. Nagyon szeretem ot es ezert nem akarok vele szakitani,veget vetni a kapcsolatunknak. Csak nem tudom mi lehet a baj? Szamomra ez erdekes es nem tudom hogyan valtoztathatnank ezen? Eleinte mindig azzal nyugtattam magam,hogy lehet csak az a baj,hogy joval magasabb nalam es erosebb alkatra. De nem ez a baj nyilvanvalo. Tobb foltot pedig nem akarok beszerezni. Ezt amugy latta a baratom, mondtam neki,hogy ezt o csinalhatta,de veletlen szoval nincsen baj nem haragszom ra,de legyen ovatosabb. Akkor is bocsanatot kert, azonnal megolelt,megcsokolt. Lattam rajta,hogy szegyelli magat, es nem akart fajdalmat okozni.


20/L


2017. szept. 30. 17:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem alacsony, 190cm felett van. És nem nyàmnyila kinézetű. Kajakozik,izmos,de szép a testalkata van. Nincs hű de kigyúrva,nem kisfiús testalkat,nem izom agy, elhízva meg abszolút nincsen. Inkább az átlag kategória,vagy kicsit jobb. :) Férfias! Nem hiszem,hogy kompenzàlni akarna és a külsőségekre kellenne fókuszálnom.
2017. szept. 30. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!