Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok gazdagságba házasodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok gazdagságba házasodott lány miért nem értékeli a helyzetét?

Figyelt kérdés

Több lány ismerősöm ment úgy férjhez, hogy magánál tanultabb, és jóval tehetősebb párt választott.

Viszont nagyon sokszor panaszkodnak, hogy ez is kevés, az is kevés, a férjük nem biztosít elég magas színvonalat.

Az egyik lány nemrég elkeseredve panaszkodta, hogy nem érzi jól magát, amiért a párja kevesebbet fordít rá, mint kellene, és megismerkedett egy gazdag külföldi sráccal, akivel szívesebben lenne.

Ez utóbbi lánynak nem csak anyagilag, de érzelmileg is megvan mindene, a párja rengeteget törődik vele, láttam, mikor ott voltunk, neki viszont nem jó semmi.

Pl azon hisztizett, hogy a férje nem abban a bögrében csinált neki teát, amelyik az ő kedvence, nem igaz, hogy mondani kell, hogy a férje hozza be a bögrét a másik szobából, mossa el, és abban csináljon teát, nem igaz, hogy ennyire nem képes érte. És sírt.

Eltartja a férje, és megkap mindent.


Amikor én szóvá teszem valahol, hogy ez nem igazságos, mindig azt kapom, hogy irigy vagyok


2017. okt. 1. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
En a sznob embereket messzirol elkerulom, igy nem vagyok erintett a temaban.
2017. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg a feleségek luxuskivitelben c. realytit. Sajnos sok nő többnek hiszi magát mint amennyit valójában ér. És itt a gond nem csak velük van, hanem azokkal a palotapincsi pasikkal is akik ezt elviselik, és kinyalják a filléres csajok seggét, és felruházzák őket milliós dolgokkal. Egyik felet sem sajnálom.
2017. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkozol ilyen emberekkel? Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, semmi közöd hozzá. Ha nem tetszik, akkor ne foglalkozz velük. Ilyen egyszerű.
2017. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy emberi tulajdonság, hogy mindig többet akar, mint ahol van. Amikor majdnem minimálbért kerestem, akkor azt gondoltam, ha a dupláját keresném, akkor elégedett lennék. Most a sokszorosát keresem, és néha úgy érzem, nem vagyok megfizetve.



Mellesleg a lány ugrott anyagi értelemben véve mondjuk egy 3x-t simán.

Nem volt nehéz, így joggal gondolja, hogy ha ügyesebben választott volna, vagy a férje kicsit jobban odatenné magát, akkor akár simán ugorhatott volna 4-5x-t is.


Azt érzi, hogy mekkora looser volt, hogy egy olyanhoz ment hozzá, aki a kőbánayai panelből elvitte egy mátyásföldi családi házba, hiszen ha a Józsit választja inkább, akkor most Budán lenne a ház, és dupla garázsa lenne.

2017. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eltartja a férje és neki semmi nincs, ami az övé, amiért ő dolgozott meg, nem független, szerintem ez elég a boldogtalansághoz.
2017. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki jobban megbecsüli azt, amiért megdolgozott. Ezért.
2017. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!