Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem boldog velem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megjavítani egy kapcsolatot? Hosszútávú párkapcsolatban élők, mit lehet tenni?
2017. okt. 1. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból ha meg tudnám ezt mondani, akkor én lennék a Jedi rend feje, nem pedig Yoda mester.
2017. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Heart of Darkness ***** válasza:
29%
Több információt is írhatnál..
2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd boldoggá. Ez a valasz a kerdes informacio aradatahoz illik :D.
2017. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nekem kell most változtatnom dolgokon, mert ő sokat alkalmazkodott hozzám, én pedig alig. Elmondta, hogy miben vár változást, és egyet is értek vele, de nem könnyű. Nem könnyű legyőzni a saját démonaimat, félelmeimet. Nem akarom kiírni részletesen a problémát. Általánosságban hogy kell neki állni a javításnak?
2017. okt. 1. 14:19
 5/17 Heart of Darkness ***** válasza:
80%
Általánosságban nem lehet problémákat javítani.
2017. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy módja van.


Le kell ülni, megbeszélni, hogy mi a probléma, és utána közösen, mindkét félnek tenni kell érte. Olyan nincs, hogy csak az egyik fél a hunyó, a másik meg tökéletes.



Én próbáltam több mint egy éven át megjavítani egy hosszú kapcsolatot, de az akkori barátnőm egyszerűen nem volt partner. Elvárta, hogy én változzak, hogy én másként álljak a dolgokhoz, de azt nem értette meg, hogy a boldogságáért neki is tenni kell, ha csak mindenben a hibát látja, akkor nem lesz boldog, se velem, se mással.


Egyedül nem fog menni, szóval előtte tisztázd vele, és ha ő csak a megoldást várja, akkor ne pazarolj erre millió órát, mert nem fogod tudni megcsinálni

2017. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amit kér, az jogos. Igen, mindkét félen múlik és az ő boldogsága pedig rajta múlik. Csak szeretném megtenni, amit meg tudok. De most olyan nullának érzem magam ettől a nagy elégedetlenségtől, hogy fogalmam sincs mit csináljak.
2017. okt. 1. 14:38
 8/17 Heart of Darkness ***** válasza:
34%
Azért jó lenne tudni, hogy mi ez a dolog és mi ez a nagy elégedetlenség, mert könnyen meglehet, hogy nem veled van a gond hanem a barátod egy önző ember és olyat vár el ami koránt sem természetes dolog.
2017. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el Csernus Imrétől A férfi és A nő című könyveket. Utána már fogod tudni, hogy mit is tegyél azokon kívül, amiket itt már nagyon helyesen felsoroltak.
2017. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez is ilyen "van egy problemam, segitetek?", hogyan segitsunk, ha nem mondod meg mi a baj? Te orvoshoz is ugy mesz, hogy "szia doki, van egy tunetem, de a tessek kitalalni altalnossagban!"?
2017. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!