Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom jelenléte....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom jelenléte. Nem vagyok boldog. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt a barátommal, aki mostanában mindennel feldühít. Bevallom, én is eléggé feszült, de leginkább érzékeny típus vagyok. Néha úgy érzem, szeretem, de sokszor leginkább menekülnék előle. Nem sokat találkozunk, csak 2 napot hetente, de már az is sokszor egy örökké valóságnak tűnik elviselni. Az elején még rosszul éreztem magam, ha elváltunk egymástól, de most már szinte várom, hiszen egyedül sokkal nyugodtabb vagyok. Lehetetlen érzem a helyzetem, hiszen félek,hogy rosszul döntenék, ha elhagynám. Sokszor kiakadok mellette, nem érzem, hogy boldog lennék, de félek,hogy mással is ez lenne a helyzetem. Hagyjam el vagy várjak még és szenvedjek tovább? Voltatok már ilyen helyzetben, mi volt a döntésetek?

Válaszotokat előre is köszönöm!


21/L



2015. jún. 26. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így már nem sok értelme van ennek a kapcsolatnak. Próbáld esetleg megbeszélni vele, miért idegesít, talán tud változtatni rajtuk, ha nem, akkor ennyi volt.
2015. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heti 2x találkoztok és idegesít?

Ez nem hangzik jól, ugye tudod!?

Ennek a kapcsolatnak már majdnem annyi,felesleges nyüglődés.

21 évesen bőven van időd mást találni,ebből le kell vonni a konzekvenciát és tovább lépni.

Sok szerencsét! :)

2015. jún. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miert vagy meg vele, en egy kapcsolatban csak ugy szeretnek lenni, ha az jo es varom minden percet hogy egyuttlegyunk maskulonben mi ertelme lenne, hogy kapcsolatunk legyen. 21 evesen meg ismerkedjel, ne kosd le magad, amig meg nem talalod azt a ferfit aki minden teren jo neked.
2015. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha idegesít a jelenléte, ha azt várod, hogy mikor ér már véget a találkozótok, ha sokkal szívesebben vagy egyedül, mint vele, és ez nem csak alkalomadtán van így, hanem folyamatosan, akkor bizony elég egyértelmű, hogy már nem szereted. Ha meg már nem szereted, akkor mindkettőtök érdekében szakíts vele, és menjen mindenki amerre akar.
2015. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miert kell, hogy mindenaron kapcsolatod legyen? Azt irod egyedul sokkal nyugodtabb vagy es nem vagy boldog - mire varsz akkor meg?

Hagyd ott a baratod, ha ennyire nem vagy boldog, elvezd az egyedulletet, fokuszalj a hobbidra, munkara, baratokra, aztan ha valaki olyannal talalkozol, akivel nem nyug egyutt lenni, akkor lepj csak kapcsolatba. Nekem nagyon jot tett az egyedul toltott nehany ev, es bar azt gondoltam ez igy is marad, megis megismertem valakit, akivel zsenialisan mukodik a dolog.

Annak semmi ertelme, hogy nyuglodj valakivel, akivel heti 2 nap is orokkevalosagnak tunik, csak azert, hogy elmondhasd, hogy van valakid.

2015. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a te embered....

Én egyedül élek negyedik éve, nagyon szeretem a gyerekeimet, de 3-4 óra után én is sokallom néha, megszoktam, hogy nincs itt senki.


Na, előkerült a nagy Ő, lényegében itt lakik, és eszembe se jut, hogy zavarna, se ő, se az, amit miatta kellett változtatnom.

2015. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!