Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom az exével jár ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom az exével jár ugyan arra a szakra és nekem nem is említette, hogy van ez?!

Figyelt kérdés

Barátom most kezdett Szegeden infó szakon és kiderült, hogy az exévelvan 2-3 közös órája van viszont ő ezt nem említett nekem, de megtudtam.

Őszintén engem zavar, ideges vagyok félek, hogy újra érzelmeket fog kelteni a barátomban.

Fél évig voltak együtt, de a barátom szakított vele mert csúnyán viselkedett a csaj.

Szerintetek van okom aggódni? Velem 1,5 éve van együtt.

22L



2017. okt. 2. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igazából nem annyira érdekes szerintem.


Én mindig is úgy gondoltam, hogy az osztálytársi kapcsolat nem valami mély, a mai napig nem érzem, hogy a régiekkel tartanom kellene a kapcsolatot, és a barátaim, szerelmeim sosem közülük kerültem ki. A szaktársi dolog is ugyanilyen.


Egyetemen már vannak barátaim a saját szakomról, de az összes többivel még mindig nincs mélyebb kapcsolatom azon kívül, hogy ugyanazt tanuljuk.


22/N

2017. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért rizikós ha ott van az exe annak ellenére hogy neki van barátja mert Attolfüggetlenül előjöhet az érzés .Sajnos màst ugy sem tudsz tenni csak annyit hogy bízol a pàrodban hogy tartszabàlyàl lessz az exe felé. Nem engedi közel magàhoz .
2017. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az ex miatt minek aggódni?? Azèrt szakítottak, mert nem akartak együtt lenni. Pofon egyszerű. N
2017. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Talán lehet az a legjobb tanács hogy ne foglalkozz vele, de egyébként meg engem is zavarna. Mindenkit zavarna. És itt a "zavar" szó nem egyenlő a hisztizéssel, mint ahogy azt más nem túl magas iq-val rendelkezők gondolják, hanem egyszerűen csak zavar. Mint a légy a falom, vagy egy rosszul begombolt ing. Nem mondta el, mert nem akart vitát, nem akarta hogy ezen agyalj, mert mi lányok néha túl sokat gondolkodunk dolgokon.. Én azt mondom bízz benne, mert ez meg nem ok a bizonytalansagra, de járj nyitott szemmel (ha érted) :)
2017. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2017. okt. 4. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Én csomó régi haverommal találkoztam egyetemen és egymáshoz sem szóltunk. Kb pont ennyit jelent hogy egy egyetemen tanul x meg y. Ez nem olyan mint középiskolában az osztálytársi kapcsolat. Egy száz fős előadáson úgy el lehet tűnni hogy te előbb megtudhatod hogy az exével van közös órája mint ő. Én első félév végén egy szaktársammal barátkoztam össze, többinek nevét sem tudtam.
2017. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!