Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam mégegyszer vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam mégegyszer vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó barátságban vagyunk. Én többet érzek iránta és azt mondta hogy ő is irántam. Amikor megmondtam neki h szeretem, azt mondta h ő is engem, de jobb lenne ha barátok maradnánk, mert megy el máshova suliba és akkor csak hétvégen találkoznánk és szerinte ez nem müködne. Szerintem igen, de nm tudom hogy megmondjam neki vagy ne? mit tanácsoltok? és ha igen, mit mondjak neki?

Légyszi csak komoly válaszokat, mert fontos!

Köszi!!!


2010. máj. 28. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem lehet h te többet érzel iránta, nem?

Márminta ha én tényleg zsretek egy pasit akk akkor is össze jövök vele ha csak ritkán tudunk találkozni. Bocs de én ezt gondolom

2010. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem,hogy "nem kell összeköltözni".

Ha nagyon szeret nem fog másfele kacsingatni,és alig várja a hétvégét hogy tudjatok találkozni. Velem is eljátszották ezt....ne hagyd magad. Mondd neki döntsön,hogy mi legyen.

meg aztán ott a telefon, msn. Egy csomó kommunikációs eszköz van. Amivel minden nap beszélhettek..

Szval hajrá.

2010. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! És mit mondjak neki? Mert még nem vagyok eggyütt vele, csak tudom hogy p is szeret. Mit mondjak neki?

Légyszi válaszoljatok mert fontos!

2010. máj. 28. 17:30
 4/8 A kérdező kommentje:

bocsi, elirtam ő is szeret*

Szeret csk nm szeretné hogy az miatt h Ő messze jár suliba az válasszon szét minket. Mit mondjak neki?

2010. máj. 28. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:

15:46 vok

Sztem azt mond neki hogy megbízhat benned és nem kell aggódnia hogy másfelé kacsingatsz. Valamint konkrétan kérdezd meg tőle hogy mitől fél és ha elmondja akk próbáld meggyőzni hogy nem úgy van. Bátran rákérdezhatsz mert ha ő is szeret akk el fogja mondani

2010. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

megint én

győzd meg róla h a távolság nem akadály és arról is hogy minden időt vele mfogsz tölteni amikor nwm iskolába vagytok. Am itt a nyári szünet

2010. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki, nagyon-nagyon szereted és egy "kis" távolság nem fog bennetek szétválasztani. Mindennap beszéltek telón, vagy msn-en. Minden hétvégén találkoztok.

Nagyjából ennyit:)

2010. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16:18 voltam:)
2010. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!