Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy nem állt mellettem a párom?

Figyelt kérdés

Nő létemre ki kellett húzni a fogamat, az egyik rágót, és jelenleg nincs pénzem megcsináltatni.

Bedagadt az egész arcom, közölték az orvosok,hogy ez már kórházi eset. Az ügyeletekről elküldtek, egész nap a sírás folytogatott, mert iszonyatosan fájt, egy fájdalomcsillapító sem hatott.

Több orvost megjártam, amikoris kaptam antibiotikumot. Estére viszont olyan szinten bedagadt, hogy duzzadt a szemem felé, így nem teketóriáztunk, szüleim bevittek Pestre egy ügyeletre. Ott megröntgenezték, és közölték, hogy ezt bizony ki kell húzni.

Ilyen fájdalmat még nem éltem meg. Mikor kihúzták, teljesen megkönnyebbültem, mintha a bűneimtől szabadultam volna. :D

Felhívtam a páromat, megmondtam neki, hogy ki kellett húzni, mire ő kiakadt, hogy én hogy lehettem ilyen buta, hogy kihúzattam, mert azt bizony meg tudták volna menteni.

Mondtam neki, hogy ez így volt jó, mert nem kell tovább szenvednem, és sokkal jobb, de szerinte hatalmasat hibáztam és én tudom.

(hozzá teszem, neki is ugyanaz a foga hiányzik. :) )

Azóta nagyon rosszul érzem magamat. Lehet apróság, de ahelyett, hogy mellettem állt volna, még rámförmed a telefonban.

Azóta teljesen magam alatt vagyok. Jogosan?

Az önbizalmamon is csorbát ejt, de nyilván most nincs pénzem műfogért, amit nem csak beragasztanak, hanem rendesen, igényesen megcsinálnak.


2017. jún. 21. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, miben kellett volna melletted allnia. Egeszseges, de epp gyulladt fogat kihuzni a legtobb fogorvos szerint is hulyeseg lenne. 20 ezer alatt mar ellatott volna egy maganpraxisban fogorvos azonnal is akar, es akkor talan kevesebb problemad lenne most mufoggal meg potlassal meg kesobbi gyogyulassal.
2017. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

hatalmasat hibáztál?? atya ég..

jogosan esett rosszul !!!!

2017. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarlak megbántani, de pasid egy paraszt, már elnézést.. mi a jó búbánatért akarná hogy szenvedj hogy "megmenthessék" egy fogadat? Mi a problémája azzal hogy ezt kihúzták?

E miatt ne te érezd magad szrul, a pasid elég... tapintatlan.


(Ennél jobb fogas sztori ismerősömmel volt, akit bölcsességfog-kihúzás előtt elhagyott a pasija, mondván: pár napig nem fog tudni teljesíteni bizonyos szolgáltatásokat...)

2017. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Létezik olyan is, hogy gyökérkezelés, egy rágófogat is lehet, igaz, van vagy 3-4-5-6 gyökere is, nem egyszerű munka.

De 1 óra alatt megvan, és ugyanaz a hatás, elmúlik a fájdalom. Fogként tovább funkcionál, simán, életed végéig.


És ezért nem a pasi a paraszt, hanem lehet, ért hozzá?

Bár frusztrált női egyedek jönnek ilyenkor ide, szidni a férfiakat, ha már lehetőség van rá...

2017. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meg lehetett volna menteni, fogalmam sincs... Azt tudom mikor nekem lyukas volt, és minimálisan begyulladva, az orvos tanácsa ellenére én a tömést választottam. (1 éve volt kb azóta is megvan, nem gyulladt be többet)


De a párodnak így beszélni nem kellett volna veled, ez ronda volt részéről.

Valamint ha a fél fejem be van durranva a fog miatt akkor valószínűleg én is kihúzatom!

2017. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyan pasikat akik mindenkinél jobban értenek mindenhez. Ők "jobban tudják" a villanyszerelő, az orvos, a kereskedő, a tanár, a postás, akárki dolgát és ezt előszeretettel dörgölik mindenki orra alá. Én az ilyeneket messziről kerülöm, de ha neked ez kell....
2017. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
miben álljon melletted? ha nem mész rendes fogorvoshoz, csak államihoz, akkor nem is mentik meg a fogad
2017. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem modnott semmit rosszat sem. En biztos nem ereznem rosszul ezert magam. lehet pont azert mondta mert ugye vele is pont ez tortent, es o megbanta. vegulis a te fogad, akkor meg tok mindegy :)
2017. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, miért nem ő kísért orvoshoz?

Ott el is magyarázhatta volna, hogy mi a helyes teendője a dokinak. XD

Lehet, hogy nem optimális a megoldás, de én inkább vigasztalnám a páromat, meg örülnék, hogy elmúlt a fájdalma.

2017. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy paraszt. Gyulladt fogat nem fognak gyökérkezelni hanem kikezelik a gyulladást antibiotikummal és utána gyökérkezelik vagy kihúzzák
2017. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!