Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra esély szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély szerintetek, hogy csak a pénz miatt tart ki mellettem a barátom?

Figyelt kérdés
Nem szegény fiú, megvan mindene, de nagyon szereti a pénzt. Én nagyon jómódú családból származom. Elég problémás a kapcsolatunk, de már nagyon sok mindenben kitartott mellettem, azonban egy jó ideje úgy érzem, hogy csak érdekből tart ki mellettem... Tűr ezt-azt (nem megcsalás vagy ilyesmi, de tényleg vannak gondok), de nem látom, hogy bármilyen áldozatot szívből hozna meg értem vagy értünk... Mennyire lehet jellemező 26 éves pasira, hogy kitart valaki mellett csak az anyagi helyzete miatt? Én is annyi idős vagyok
2017. szept. 23. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy anyagi kulonbseg van akkor sosem lehet ezt kizarni. Vannak akik az anyjukat is eladnak egy nagyobb osszegert.
2017. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nők képesek eltartatni magukat...Kérdés a pénzt tőled és magánál is jobban szereti, a lelkét képes értékesíteni a tőzsdén? Nah de csak mondj már valami konkrét ezt-azt.
2017. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem adok én neki pénzt, ő költ rám elég sokat, mint mondtam, neki is van pénze, de tudom, hogy mindig mindig egyre többet szeretne. A dolog ott lett gyanús, hogy tényleg úgy tűnik a legkisebb kis dolog, "áldozat" is, mintha nem szívből tenné... Tehát pénzt nem adok neki, félreértés ne essék, de mondjuk így járhat jobb kocsikkal és hasonlók
2017. szept. 23. 23:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy pl. a szüleim adnak nagy kedvezményeket az ő cégének, ilyesmikre gondolok
2017. szept. 23. 23:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaaaajjj, gazdasági kapcsolat... ez a pontos defínició.
2017. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, pedig azt nem szeretném
2017. szept. 24. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.


5 évet éltem együtt egy nagyon gazdag családból származó nővel. Mikor a szülők pénzzel akartak manipulálni, akkor válaszút elé állítottam a lányt, és a végén léptem.


Rengeteg haverom mondta, hogy mekkora hülye vagyok, ha belemegyek a játékba, akkor gazdag emberként élhettem volna.


Nem vagyok csóró, jól keresek, de nagyságrendekkel jobban éltem volna, ha ott akkor azt választom, hogy bármi áron a családban maradjak.


(ezzel nem azt akarom mondani, hogy a te szüleid is ezt csinálják, csak azt, hogy van egy csomó ember, aki úgy van vele, hogy bent maradni egy pénzes családban bármit megér).

2017. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szüleim biztos nem manipulálják őt, de igen, mint mondtam, félek ettől. Pl. most távol vagyok tőle, nem is nagyon érdekli, hogy mi van velem, azt mondta, majd keressem, ha hazaértem és találkozunk, de azért napi 40 szivecskét küld... Nem tudom, fura.
2017. szept. 24. 00:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az ismerkedésnél megtanuljuk, hogy ha nem érdeklődnek akkor az mit jelent.
2017. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ted fel neki a konkrét kérdéseket, észre veszed ha nem őszinte.
2017. szept. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!