Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 29 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 29 éves férfi vagyok. Lassan 4 éve egyedül. Van egy 33 éves hölgy. Elhívtam egy koncertre, eljött. Haza kisértem. Két puszi és azt mondta innen folytatjuk.

Figyelt kérdés
Én erre felbuzdulva szerveztem egy második randit. De azt mondta, hogy nem fogadhatja el, mert azt hiszi, hogy kihasznál. Én mondtam neki, hogy ennek semmi köze a kihasználáshoz. Én szerintem meg van köztünk az a bizonyos kémia. Én az szerelmes tipus vagyok, tudom a mai világban ciki. Mióta egyedül vagyok, Ő volt aki előhozta belőlem azt a bizonyos érzést. Nagy nehezen rávettem magam és elmondtam neki mi a helyzet. Többet érzek iránta mint barátság. Ő azt írta a köztünk lévő 4 év zavarja. Én 168 cm vagyok Ő kb másfél fejjel magasabb. Tudom nem nézne ki jól mert hát a társadalom nem fogadja el. De sajnos tudom mi van a háttérben. Nincs saját lakásom, nincs kocsim. Nem tudom miért de érzem és tudom, müködne a dolog. De ha meg ráeröszakolom magam akkor végleg elveszítem. Minden nap beszélünk és amikor hallom a hangját alig kapok levegőt és görcsbe rándul a gyomrom. Hiszemb, hogy Ő is érez valamit irántam. Miért mondta, hogy innen folytatjuk? Ez nem csak szimpla barátilag mondta. Kérdem én a barátságot hova lehet "emelni" van magasabb szintje? Nem tudom mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.

2017. okt. 4. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
29 évesen ehhez telefonos segítség kell, akkor ne aggódj, nem jelent semmit.
2017. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Pedig a válaszai elég egyértelműen, ha előveszed a női szótárat. Nem jöttél be neki.

"Innen folytatjuk" = ne legyél ideges, de nem folytatunk semmit.

"köztünk lévő 4 év zavar" = az zavar, hogy a vállamig érsz.

Szerintem felesleges erőltetned. Látszólag semmit nem akar. Ha jól gondolom nem is nagyon keres, nem érdeklődik, nem célozgat újabb találkozóra. Ez elég egyértelmű.

2017. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
4 év biztosan nem zavarhatja, nekem átlagban 4-5 évvel idősebb szerelmeim voltak. Sőt, volt egyszer egy 11 évvel idősebb barátnőm is. Szóval ez süketelés. Itt a magasságoddal lesz baja, csak nem szeretné közölni, nem akar megbántani. Kizártnak tartom, hogy a kocsi, saját lakás hiánya lenne a probléma. Ha igen és kiderül, akkor viszont jobb is, hogy nem jött össze egy ilyen golddiggerrel.
2017. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai lenne beszélned neki érzésekről. Érthető, hogy négy év egyedüllét után kombinálsz, továbbgondolod a történetet és vágysz egy kapcsolatra, de ne zúdítsd ezt rá. Várj egy kicsit, és hívd el megint valami "nem kihasználós" (olcsó) programra.
2017. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem golddigger. Nem az a fajta. Sajnos már túl estem azon,hogy ne mondjam el az érzéseimet.

Probáltam elhívni az Ennio Morricone koncertre de azt mondta nem igér semmit. Ha lesz ideje eljön velem ha dolgozik akkor nem tud.

( kérdező )

2017. okt. 4. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Innen megmondom, hogy vagy dolgozni fog vagy véletlenül közbejön neki valami. Ha nagyon akarna találkozni azt megoldaná.

És itt is, "nem ígérek semmit" = nem fogok ráérni.

2017. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legyél rámenősebb!!!
2017. okt. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes beléd, no.

És ne kombinálj ... pont te ne!


(Egyszerűen azért, mert TE szerelmes vagy és ilyenkor teljesen más következtetésekre jut az ember, mint amikor nem. Azaz óriási bakokat szok lőni.)

2017. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet túl rámenős Vagy,de tény,hogy neki nem jössz be annyira, egyelőre legalább is, Ő még nem érzi a kémiát, bár szerintem azt két találkozás és sok beszélgetés után érzi az ember,ha nem akkor nem is fogja. A korkülönbség kifogás, ebben a korban 4 év semmi. A mai világban 10 év korkülönbséggel is sokan együtt vannak, ahol a nő az idősebb. Az, hogy Ő a magasabb, az mit számít? Az csak külsőség, ha valakit kell nekem, szeretek az érzelmek számítanak, nem ilyen külső dolgok, amiről senki nem tehet.
2017. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok rámenős. Tudom,hogy szimpatikus vagyok neki, láttom a szemében. Nem azt szokták mondani,hogy a szem a lélek tükre ?

Szeretnék vele beszélgetni úgy hogy ne csak a hangját halljam. Szeretnék valami programot amire nem tud nemet mondani.

Vagy valamit kitalálni,hogy legyen kedve velem tölteni azt az időt, de közben tudjunk beszélgetni is.

2017. okt. 5. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!