Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom füvezik titokban?

Figyelt kérdés
Decemberben költöztem össze párommal. Januárban rájöttem, hogy néha (heti 1x kb) füves cigit szív.. nyilván baráti társaság miatt mert az összes haverja füves... Engem ez rettenetesen zavar és nem tudom így ezzel elfogadni őt.. Szóvá tettem neki januárban hogy vagy én vagy a fű.. ekkor megígérte hogy lemond róla. Aztán megint csinálta de titokban. Szóvá tettem neki ezt is de persze ezt már tagadta. Utánaolvastam a messengerében (nem vagyok ilyen de ezek után érthető a kételkedésem) és még mindig szív néha titokban amikor nem vagyok itthon vagy ő elmegy valahová.. de erről nem szoltam neki hogy kutakodtam a telefonjában. Mit tegyek? Mert már magamban idegileg felőröl ez a dolog.. pláne hogy azthiszi semmiről sem tudok...
2017. ápr. 20. 18:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
29%
Füvezzetek együtt.
2017. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Ha te nem tudod így elfogadni gondolkozz el ő e az igazi.

Nyilván függő és nem fogja tudni letenni, és ez nem jó mód ahogy te csinálod. Beszélj neki róla, hogy tudod és mond neki segítesz és mellette állsz mindenben és szeretnéd ha tényleg leszokna.

2017. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Én simán borítanám, hogy tudok róla és ha tagadja, az orra alá dörgölném a bizonyítékokat.

Aztán elhagynám.

Ha fontos vagy neki, akkor abbahagyja, ha nem akkor lesüllyed.

Ha maradsz, akkor éldegélhetsz egy drogossal.

2017. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

A mi családunkban van nagyon komoly formában drogos.

Jelenleg az életéért küzdenek.

Ő is "csak egy kis füvezéssel" kezdte ...

2017. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Egy drogfuggotol megis mit varsz? Persze, hogy nem fog lemondani a drogrol csak mert te megkerted ra.
2017. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Drogostól mentsen az Isten!
2017. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem egyes emberek fejében miben különbözik az, ha valaki elszív heti 5 füves cigit, mintha megiszik heti 10 üveg sört.


26/f, alkesz, sörözős

2017. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
A fű kapu a kemény drogokhoz.
2017. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt rossz helyre írtad ki a kérdést.

Másrészt:

Jól dolgozik, jól keres? Figyelmes veled úgy általában? Szeret téged?

Ha ezekre mind igen a válasz, akkor mi a gond? Amúgy ez kb. olyan fajsúlyú mintha meginna minden héten két-három pohár bort.

Jó oké, azt elfogadom hogy illegális, és emiatt zavarna, de még ha el is kapják, nem kap mást mint kötelező pszichológust.


Tényleg nem értem az embereket. Vannak akik hétvégén eltolnak egy jointot, mégis amúgy minden más társadalmi elvárásnak megfelelnek, jól teljesítenek a munkájukban, de azért csak b-sztatják őket.


Én is szarnék bele a barátod helyében mert hülye vagy. Véletlenül nem a k-rva facebookot tolod egész nap? Az nem függőség mi?


Döntsd el, hogy dobod vagy sem, hogy szereted vagy sem. De ne húzd az idegeit ezzel a rinyával.


Még valami: a fű se nem kemény drog, se nem kapudrog. Az az érvelés, hogy a heroinista is fűvel kezdte, kb annyira állja meg a helyét, minthogy a k-rva is b-szással kezdte.


Kettős mérce, ez ma Magyarország.

2017. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
Én a helyedben borítanám a hugyos bilit és megmondanám,hogy tudom,hogy füvezik és vagy megy a Zacher bácsihoz szépen,hogy az qrva anyázzon neki pár sort,vagy veheti a cókmókját és takarodhat.
2017. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!