Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyiben más úgy egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben más úgy egy párkapcsolat, ha a lány az aki pénzesebb? Mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
Ugye manapság az egyre elszaporodó felszínes, anyagias lányok miatt ez már ritkaság, de biztos előfordul, hogy a lány az akinek gazdagok a szülei, vagy ő az akinek már van munkája (hostess ilyesmi), ezért neki vannak menő cuccai, ő utazgat külföldre, neki van saját autója stb. Ha a pasija csak átlagos, mert még pl. egyetemre jár és nincs melója, a szülei meg nem milliomosok, akkor úgy az átlagnak (gazdag pasi - átlagos anyagi heyzetű de dögös lány) pont az ellenkezője áll fenn. Ilyenkor miben lesz más a kapcsolat?

2017. júl. 5. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem voltak sokkal gazdagabb családból származó barátnőim, és nem volt semmi probléma. Mondjuk fiatalok voltunk.
2017. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

1.A családja végig ellened lesz.

2.Te magad sokszor érezheted magad rosszabbnak, ballasztnak mellette.

3.Sok olyan dolgot fog csinálni, amit pazarlásnak fogsz látni (féli teli üdítők kidobálása, még bőven ehető, lejárati dátumon belüli dolgok kidobálása, felesleges dolgok megvétele, szegények lenézése...)

2017. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kuryy ***** válasza:
Igazabol semmiben mert ha veled van valoszinuleg nem az anyagi hattered miatt hanem azert aki vagy amit adsz neki. Nem problema forras 50-50 alapon meglehet oldani barmit csak kommunikalni kell pl : egy randin ki fizet stb. Nincs osszefuggesben az anyagi hatterrel a kapcsolatod ha komoly a dolog. Elonye csak annyi h pl: gondoltok egyet es lenehettek balatonra egy napra mert megtehetitek ilyesmikre futja .
2017. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy én gazdagabb családból származok mint a barátom és általában ő több pénzt keres, mint én, de engem a szüleim megtanítottak jól bánni a pénzzel, őt meg nem, így ő hónap végén mindig rosszabbul áll, mint én. Én próbálom megtanítani arra, hogy hogyan tudna sporolni.


Szerintem ez nem befolyásolja a kapcsolatot semilyen formában, mert nem érdekkapcsolat.

És szerintem tök hülyeség az, amit sokan mondanak GYK-n, hogy kb. minden lány csak gazdag pasival jönne össze, mert nagyon nem így van, persze van olyan lány is, de az a lányok nagyon kis százaléka. És felidegesít, hogy majdnem minden srác aki sikertelen a lányoknál, ahelyett, hogy magában keresné a hibát és esetleg kezdene magával valamit, csak kifogások mögé bújik.

2017. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm családja is gazdagabb volt és most, hogy "felnőttünk" jobban is keres mint én (lediplomázott és nagyon jó munkát is kapott én pedig csak szakmunkás vagyok).


A szülei nagyon segítőek voltak, támogatóak és ösztönzőek. (pl. ők fizették ki az én jogosítványom is azért cserébe, hogy mindketten leszokjunk a dohányzásról). Jelenleg is az ő "2. lakásukban" lakunk (nagyszülőktől örökölték és nem akarták kiadni albérletbe ezért beköltözhettünk).


Ő is mindenben támogat, mióta ismerjük 1x sem volt semmi problémánk belőle, az elején nagyon zavart a dolog és iszonyúan kellemetlenül éreztem magam sokáig direkt semmit nem fogadtam el amit láttak is rajtam aztán a szülei leültettek felvetették, hogy látják rajtam mintha szégyellném a dolgot és ne tegyem szóval igen azóta "megszoktam" :D

2017. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sétáláson kívül nem mentünk sehová sem. Nem engedte, hogy fizessek, ő meg nem tudott. Így otthon voltunk egész nap :S
2017. júl. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!