Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy büdös?

Figyelt kérdés
Néha már úgy kell elzavarni zuhanyozni, s amikor hazajön már messziről bűzlik. Hogyan közöljem vele úgy, hogy ne menjen a kapcsolatunk rovására?

2017. okt. 6. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem neked is van egy alapszagod, ha csak 24 óránként egyszer fürdesz, ne is tagadd.

Attól hogy a barátod nem szól érte, még biztos hogy büdi vagy :-?

2017. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, hogy ez az ismerkedés során nem tűnt fel...
2017. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan, hogyan lehet egy ilyen ígénytelen fiúval össze jönni? Háth neharagudjatok, de az ilyen embereket akik még a saját testüket nem képes kordában tartani, az nálam megbukott.
2017. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Az fog a kapcsolatotok rovására menni, hogy nem mersz neki a problémáidról beszélni, és elfojtod magadban, ami bánt.
2017. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami vicc? Vagy trollkodás?

Ha komoly, akkor ajánld fel neki, hogy együtt zuhanyozol vele... Nem csak tiszta lesz, de egy jót szexelhettek is a zuhany alatt :D

2017. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Mindig bizonygatja, hogy ő bizony nem büdös, szagoljam csak meg,aztán csodálkozik ha rosszul leszek tőle. :/"


Tehát ha jól értem, te mindig a tudtára adod, hogy büdös (máskülönben nemigen kellene bizonygatnia, hogy nem az, ugye...), de azt kérdezed, hogy hogyan mondhatnád el?


Hátkérlek... ennyire béna trollkérdést ritkán látni. Komolyan.

Tkön bököd magad jóformán a bevezető rész legelső mondata elején, oszt' még így be is buktatod magad? Pff...

2017. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg vele a problémát. Egyáltalán mitől büdös ennyire? Most az hogy elzavarod őt óránként zuhanyozni meg befújatod mindenféle illatosított vacakkal a probléma csak felületesen szűnik meg. Ha az alapszaga ilyen akkor vagy nem fürdik le rendesen, vagy lehet olyan bőr problémája van ami ezt okozza és kezelni kellene. A bátyámnak van sok elhalt bőrkeményedése főleg, a talpán meg a tenyerén, és nem foglalkozik vele, és sokszor olyan büdös lábszaga van hogy rosszul tudok lenni ha egy légtérben vagyunk. Ő hiába fürdik rendesen, nem sok hatása van ennek. Már többször mondtam hogy csináljon vele valamit mert elviselhetetlen és egy nő sem marad meg mellette ilyen "illattal". Meg kiderült hogy ő egyes testrészeit nem mossa meg rendesen, pl hónalj, meg egyéb hajlatoknál nem mossa meg magát normálisan, isten sem tudja miért, és ott persze hogy begyűlik a sok kosz és emiatt bűzlik, főleg nyáron.
2017. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Néha mindenkinek van szaga. Nyáron volt olyan ismerősöm akit inkább messziről elkerültem, hányingerem volt a közelében., Meg olyan is akinek (nyáron) néha éreztem a hónaljszagát de azért tudtam vele beszélgetni tulajdonképpen nem is igazán zavart. Erre van egy mondás: még a szagát sem bírom. Keress olyat akitől akkor sem undorodsz ha munka vagy sport után van egy kis szaga.
2017. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!