Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szánalmas ember?

Figyelt kérdés
11 éve éve együtt vagyunk a párommal. Nem volt túl nagy szerelem már az elején sem. Ő 5 év után le akart lépni egy másik pasival,én visszakönyörögtem magam,de leginkább azért mert bántotta az egómat,hogy ő akar otthagyni,végül együtt maradtunk. Pár év múlva lett 1 szeretőm(2 éven keresztül) akibe nagyon beleszerettem,de kiderült,hogy nagy rbnc volt ezért otthagytam. Tudom,hogy elég gáz ez a kapcsolat de képtelen vagyok otthagyni a párom(lehet a szülői minta: szüleim marják egymást 38 éve de mégis együtt vannak). Több nő tetszik a környezetemben és biztos lenne esélyem náluk ha egyedülálló lennék. És amikor ezek férjhez mennek,szülnek,akkor teljesen kiborulok. Egyre lejjebb csúszok: boldogtalan vagyok, ami kihat az életem minden területére.Családot is szeretnék alapítani,de nem biztos,hogy a párommal. Mit tennétek a helyembe?(37f)
2017. okt. 7. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem pazaroltam volna ennyi időt egy sz.ar kapcsolatra.
2017. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert gerinctelen vagy.

Most mar edd meg amit foztel

2017. okt. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Felkötném magam a helyedben.
2017. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szakíts vele. Ezek után legalább ennyi gerinced legyen már.
2017. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én azt tanácsolom, hogy nőlj fel végre :)))
2017. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

"Egyszerű" a probléma: azt tanultad meg, hogy hogyan tarts ki egy szr helyen - az helyett, hogy hogyan keresd meg a legjobb helyet.

És hát te megtanultad a "leckét".

11 évet lehúzni egy olyan ember mellett, akit eleve nem is szeretsz úgy igazán? Basszus... aaaz kitartás!.

Nno!

Ezzel a nagy-nagy kitartással kellene szakítanod, kérlekalássan, és átállnod a lehető legjobb keresésére/felismerésére (és aztán jöhet a "legendás" kitartás).

Szóval próbálj meg úgy gondolkodni, hogy egy adott probléma felléptekor mindig azzal a kérdéssel indíts, hogy "Mi lenne a legjobb megoldás?" És aztán ha rájössz, akkor AZT próbáld meg megvalósítani.

Hajrá!

2017. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, ő sem szeret, te sem szereted, gyerek sincs. Mi tart össze benneteket? Nem értem, miért nem tudsz kilépni ebből a kapcsolatból, amiben mindketten boldogtalanok vagytok.
2017. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyetértek a hármassal (pedig amúgy sosem voltam ezen az oldalon bunkó) de akaszd fel magad.
2017. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

A párod félredug és te könyörögsz neki hogy fogadjon vissza.

Félrekursz és fel vagy háborodva hogy a szeretőd egy k_rva.

Gyereket akarsz de nem a párodtól

TÉNYLEG SZÁNALMAS VAGY.

2017. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"lehet a szülői minta: szüleim marják egymást 38 éve de mégis együtt vannak"


Nem lehet, hanem biztos.


Ja, és a következő kapcsolatod is ilyen lesz (ha nem változol meg).

2017. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!