Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti milyen véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti milyen véleménnyel vagytok arról, hogy a nő is dolgozzon ugyan úgy ahogy a férfi? Vagy pedig a nő vezesse otthon a háztartást a férfi meg dolgozzon és tartsa el?

Figyelt kérdés
Mert az én párom úgy látja,hogy a nőnek is dolgoznia kell ugyanúgy mint a férfinak a munkahelyen is egyaránt meg otthon is. Szerintetek melyik a helyes felfogás? Dolgozzon a nő is vagy csak a férfi?
2017. okt. 7. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Nővéreméknél az a felállás van, hogy a férj dolgozik a nő meg otthon van a gyerekkel. Mivel jól keres a férje szerintem is ez a megfelelő módszer MERT: nővérem neveli is a gyereket nem úgy mint sok szülő, hogy csak beb.ssza a TV elé.. korához képest a gyerek nagyon fejlett, értelmes. Én alapból utálom a gyerekeket de nővéremékét kedvelem mert tényleg foglalkozva van vele és nincs elkanászodva, szófogadó. Persze néha van egy kis hiszti de nem olyan mértèkű mint más kölyköknél. Szerintem jól teszik, hogy nem mással neveltetik fel/ nem haggyák, hogy más elfajzott kölykök bele vigyék a rosszba stb. Ha egy pár megteheti, hogy az egyik fél otthon maradjon a gyerekkel akkor szerintem ez a legjobb választás.
2017. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt nincs helyes megoldás, mindenki máshogy áll ehhez hozzá.

Én nő vagyok, de egyszerűen képtelen volnék otthon ülni háztartásbeliként, szerintem egy hónapon belül depressziós lennék. Nekem szükségem van a pörgésre, és mivel a munkámban teljesedek ki, szívemből szeretem csinálni, pont ezért a párommal egy gyereket tervezünk, hogy meg tudjam tartani az egyensúlyt és ne menjen semmi valami más rovására.

2017. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezt nem a pasi dolga eldonteni, hanem a ket fele kozosen, a nok TOBBSEGE nem szeretne otthon cseledkedni, hanem bennuk is van onmegvalositas iranti vagy. (Ami nem a gyereknevelest jelenti.) Nekem a parom (ferfi) is mondta mar, hogy tok szivesen ellenne otthon a gyerekkel, csak pakolgatna otthon, fozne (szereti), stb de ugy gondolom, az embereknek altalaban ez csak fejben hangzik jol, hosszutavon senki nem birja, hogy csak otthon van es nem csinal semmit. (A gyerekneveles tovabbra sem szellemi kihivas.)
2017. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki dolgozzon és mindenki vegye ki a részét a házimunkából is.
2017. okt. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki dolgozzon a munkaheyén és a háztartást közössen vezessék.
2017. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Még szép, hogy dolgozzon a nő is.

Elképesztő, hogy manapság vannak olyan lusta, pofátlan pitsák, akik a háztartás-vezetést egyenlő mértékű munkának tartják, mint a napi 8-10 órás melót.

Pedig ez a kettő utoljára a 18. században volt összemérhető, ahol még kézzel mostak, tűzön főztek, kézzel varrtak, nem volt porszívó, stb.

Akkor még tényleg egy teljes embert kívánt a háztartás vezetése.


De manapság a háztartás-vezetés legfeljebb napi 2 órányi elfoglaltság, szóval rohadtul röhejes, amikor egy nő a háztartás-vezetésre hivatkozva nem akar dolgozni.

2017. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Na ne már, ne dolgozzon úgy ahogy én, mert különben, éhen fogunk halni. Dolgozzon csak keményen a nő. Olyan nőt kell választani, aki munkamániás.
2017. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ,nekik,hogy jó.Ha egy férfi keres annyit,hogy el tud tartani egy családot és legalább három gyereket akarnak,akkor a nő nyugodtan maradjon otthon,ha ezt szeretné.Ha meg ennél maximalistább,akkor dolgozzon a nő is.
2017. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Egyenrangú kapcsolatban a munkából mindenkinek egyenlő mértétben kell kivennie a részét, SzVSz.


Hogy ez úgy valósul-e meg, hogy az egyik csak pénzt keres, a másik meg csak a "back-office" tevékenységet végzi, vagy épp mindkettő pénzt is keres és háttérmunkázik is, az már a párok egyéni döntésének kérdése.

A lényeg, hogy a "közös asztalra" a teherbíró képességüknek megfelelő mértékben, de EGYFORMÁN rakjanak le.

2017. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát azért munkamániás ne legyen se a nő se a férfi mert az betegség. Nem csak a munkából áll az élet szerintem. Amúgy az én párom is munkamániás már betegesen is az és nem veszi észre magát.
2017. okt. 7. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!