Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Féltékenység milyen fokon fér bel?

Figyelt kérdés
Kezdődő kapcsolat. A féréfit korábban az élettársa megcsalta és ebből fakadóan féltékeny, bizalmatlan. Sokszor nem hiszi el, hogy miért nem vettem fel a telefont (épp nem volt nálam, dolgoztam...). Szerinte van velem valaki és azért nem veszem fel. Azt mondta hogy ki kell érdemelni a bizalmát. Én viszont úgy gondolom, ha nincs bizalom, akkor milyen ez a kapcsolat, folyton bizonygassam, hogy nem csinálok semmi rosszat. Vagy higgyek neki, hogy előbb utóbb rájön, hogy ízhat bennem? Csak ilyenkor én meg felkapom a vizet és ebből lesza veszekedés. Lehet nyelnem kellene?
2017. okt. 7. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

"Azt mondta hogy ki kell érdemelni a bizalmát."

Egy ilyen sutyerákkal nem lennék együtt, az tény.

Ez az ami felteszi a pontot az i-re, és elhagynám a bús pitsába

2017. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felejtős lenne a pasi
2017. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

"Azt mondta hogy ki kell érdemelni a bizalmát." - hahah.

Haha.


Arra van az ajtó, hülyegyerek.

2017. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem nekem nem férne bele.
2017. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az zavar h nem bízik, pedig nem adtam okot rá. Képes lenne megváltozni? vagy folyton arra figyelnemit, hogyan mondok, lehet elszólom magam valamivel?
2017. okt. 7. 14:58
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az a baj... hogy az egész kapcsolatot megette a fene!


Ő még nem lépet túl a régi sérelmeken és így egészséges kapcsolatra addig esély sincs. Csak szenvedni fogtok mindaddig amíg rá nem jön, hogy bizalom nélkül nem létezik párkapcsolat.

2017. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Ki kell érdemelni a bizalmát...💩🐒

Jóvan😂.

Nehogy már téged szivasson az exe miatt !

Rád akarja kivetíteni, hogy mit tett a volt csaja.

Erősen kuka...

2017. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem áll készen a kapcsolatra, ha ennyire nincs túl az exén.
2017. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig engem is megcsalt az exem.
2017. okt. 7. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
sokaknak kell idő az előző kapcsolat után. Van akinek sok idő kell. Az hogy ezzel kapcsolatban mit mond az már mindegy
2017. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!