Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miatt szteroidoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miatt szteroidoztam és gyúrtam ki magam, de elhagyott meg a cucctól nem állt fel rendesen, nem szemétség ez tőle?

Figyelt kérdés

Azt akarta, hogy gyúrjam ki magam, mert az izmos pasik az "álmai", meg is tettem érte.

De a koxtól egy ideje nem áll fel rendesen!

És most azzal az indokkal hagyott el, hogy nem tudom kielégíteni, és ez így neki nem pálya!

Teljesen ki vagyok akadva, miatta tettem mindezt, mondtam hogy az is előfordulhat, hogy nem fog működni a szerszám egy darabig! Azt mondta nem baj, mert szeret!

Összetörtem teljesen...


2017. okt. 7. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
jó hülye vagy, pedig ilyet ritkán mondok értelmes tanács helyett. De te tényleg jó hülye vagy.
2017. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Elég felelőtlen voltál!
2017. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
*elhagyott mert
2017. okt. 7. 20:32
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Az szívás :-? Megérdemled :-?
2017. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is jó hülye vagy, sőt nagyon hülye. "meg is tettem érte", na itt cseszted el az egészet. Ha nem kellesz neki úgy ahogy vagy akkor lapát, te meg becsicskultál.
2017. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Nőként azt mondom, hogy igen, de: ez is mutatja, hogy nem érdemes a bunkó plázatöltelék nőstényekkel foglalkozni :) Te is észre fogod venni, hogy nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.
2017. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 AchromaticSmarties ***** válasza:
95%
Tuti troll kérdés, nem lehet ilyen hülye valaki... :D
2017. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

Az egészség a legdrágább kincs. Én nem vállalnék ilyet senki kedvéért. Én se kérem meg őt, hogy "te, hordj már fűzőt, hogy jobb alakod legyen"... Mert őrültség ilyeneket csinálni, főleg más kedvéért.


És állj le róla, mert a potenciáddal játszol hosszabb távon is.

2017. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
szeroidok nékül nem ment?
2017. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok lemaradva, de tudtommal nem kell semmilyen extra anyag ahhoz, hogy ki legyél gyúrva rendesen. Lehet, hogy nem pár hónap alatt jön össze, hanem 2 év alatt, de még mindig állna a farkad.


Szerintem is kamu, de ha tényleg így történt, teljesmértékben a te butaságodnak köszönhető.


Ha azt mondaná valaki, hogy szeretné, ha boldog lennél, te elkezdenél drogozni azért a vigyorgásért?

2017. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!