Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miatt szteroidoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miatt szteroidoztam és gyúrtam ki magam, de elhagyott meg a cucctól nem állt fel rendesen, nem szemétség ez tőle?

Figyelt kérdés

Azt akarta, hogy gyúrjam ki magam, mert az izmos pasik az "álmai", meg is tettem érte.

De a koxtól egy ideje nem áll fel rendesen!

És most azzal az indokkal hagyott el, hogy nem tudom kielégíteni, és ez így neki nem pálya!

Teljesen ki vagyok akadva, miatta tettem mindezt, mondtam hogy az is előfordulhat, hogy nem fog működni a szerszám egy darabig! Azt mondta nem baj, mert szeret!

Összetörtem teljesen...


2017. okt. 7. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az isten állatkertje...
2017. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan szétkoxoltad a farkad, csak mert a csajod az izmos férfiakra bukik? Lol. Hülye vagy. :D
2017. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelted.
2017. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Kox nélkül is lehet hozni olyan formát, ami bejön a nőknek. Bár vannak nők, akik az extrém formákra buknak, ami csak koxal hozható, de ez ritka.
2017. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a 4eves gyerekemnek is mondhatom h ugorjon a kutba,nem teszi meg,mert


1.nem hulye

2.van sajat akarata


Gondolom olvastal mar a koxrol. Vagy nem jartad korul a temat vagy onkent vallaltad h impotens lehetsz cserebe a szep izmokert.


Mi a baj?

2017. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, hallod, ha ez nem troll kérdés, akkor hülye is vagy, buta is, meg lusta is.

Hülye azért, mert más miatt tettél valamit, amit ezek szerint magad miatt nem tettél volna.

Buta azért, mert nem kigyúrtad magad, ha ennyire teleszteroidiztad magad, hanem csak fel lettél fújva, de nem egészségesen (ezért jelentkezett a potenciaprobléma is).

Lusta azért, mert szteroidok nélkül egészségesen lehetnél szépen izmos, csak az nyilván több munkával járt volna...

2017. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
En megvigasztallak: van felcsatolhatosom es hasznalhatod azt. De azert az jo lenne,ha allna rendesen.
2017. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora ribizli, remélem a szemére vetetted hogy eddig tartott a nagy szeretete amit addig ígért, nő vagyok de én pofoznám fel aki ennyire kétszínű hogy jaaaaj kicsim szeretlek, történjen bármi aztán amint TÉNYLEG történik valami huss, megy másik farokra.
2017. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok a hülye? Mert én úgy tudom, hogy az izmokhoz NEM kell szteroid, elég a jó kaja és edzés.


Ezt megszívtad, majd legközelebb használod az esezedet is :D

2017. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van?Azt mondja szeret meg nem baj ha megdöglött a cerka vagy elhagyott??Szedj össze másik csajt akinek csak az számít hogy a bicepsz legyen kemény a péló meg nem baj ha puha. :)
2017. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!