Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem volt szemétség hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem volt szemétség hogy dobtam az exem?

Figyelt kérdés
Alapvetően kedves lány,de mutattam neki hogy milyen autót akarok,ami egy régebbi ford taunus lenne.Ő mondta hogy ez csúnya és biztos nem ül bele,én mondtam hogy akkor lehet menni,először meglepődött,de mondtam neki hogy komolyan gondoltam hogy mehet,akkor távozott is majd felhívott hogy nem akart megbántai,mondtam hogy jobb lenne ha inkább szakítanánk,nem akartam szemét lenni,de ha már egy kocsin fen tudd akadni,akkor szerintem bármi máson is.
2017. máj. 18. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, milyen környezetben hangzott el a párbeszéd, de elég érzékenynek tűnsz. Viccből szoktuk egymásnak mondani a barátommal, hogy "na, ha ezt a pólót felveszed, szakítok veled", vagy "akarsz egy verést?, ha olyat mond nekem. :)


Nem reagáltad túl?

2017. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Jól tetted, gold digger alert!
2017. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
96%
Szerintem nem kicsit reagaltad tul...
2017. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más fajta kocsi tetszik.Miért baj az ha neki nem tetszik az ami neked?


Ami nekem kicsit fura,hogy Ő nem fog beülni.... Viszont ez miatt se szakítottam volna.Ha nem akkor nem ül be.Ő baja.

2017. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Már bocs, de nem te akadtál fenn a kocsin? Azért kicsit durva ezért szakítani. Persze nem hallottam.milyen hangsúllyal mondta,de utána bocsánatot is lért, te meg játszod tobább a sértődött b..mot.
2017. máj. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy másik kocsit találsz könnyebben, vagy másik barátnőt.


De ha jövő héten látod elmenni melletted egy BMW-ben ülve, egy jó pasi mellett, akkor ugye nincs harag? ;)

2017. máj. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemétség - mert hát mindenki azért szakít, amiért csak akar, elvégre nem kötelező párkapcsolatban lenni.

De!

Elég khmm... érdekesen állsz hozzá a párkapcsolathoz, ha minden ilyen pimf dologból lapátot csinálsz.


Nem tetszik neki a taunus és nem ül bele?

Hátnabumm.

Majd megy busszal, oszt jónapot. Vagy vesz magának egy olyat, ami neki tetszik.

2017. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Kis p.cs.

Ok...nem tetszik neki a kocsi amit majd egyszer megveszel talán...és akkor mi van?

Neked ennyiben kimerül a kapcsolatotok?

Ebből állt, hogy beül e a majdani autódba vagy nem? Ááááá...aztán meg síránkozol majd itt gyik-on, hogy a nők ilyenek meg olyanok meg csak a kocsidra buknak.

Fejezd be a hisztit!

2017. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan nagy szerelem nyilván nem volt köztetek...

Én nem vettem volna ennyire szívemre a szövegét.

2017. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad volt. Már ugyis nagyon untad a csajt.
2017. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!