Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne ezt tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne ezt tennem?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok,a barátnőm iránt már nem úgy érzem ahogy eddig,úgy érzem túl sok időt elvesz tőlem,a romantikus,csöpögős dolgokat meg már nem bírom.Ő ebből nem érez,nagy szemétség lenne valentin napon szakítani vele.Azért akkor hogy hátha felébred az álomvilágból,mert szegény elég naiv.Amúgy 19 éves a lány.
2017. febr. 13. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát egy nagy f**zkal*p vagy, a leírtak alapján.

Szakíts vele, csak jót teszel vele neki.

2017. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Elég nagy egoista bunkó paraszt vagy az látszik. Remélem találsz majd egy hozzád illő nőt aki kutyának se fog nézni :)
2017. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek ez kamu! :D
2017. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el majd akkor fog hiànyozni mindez ha màr nem lessz vagy kifogsz egy olyan csajt aki rideg semmi romantika sincs benne akkor megtudod !De am ettől függetlenül sztem szakits vele mégha fàjdalmat is okozol vele inkàbb fâjjon az igazssàg mint vigasztaljon a hazugsàg!
2017. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz neki nélküled,szakíts!!
2017. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négyesnek igaza van! Egy rideg csaj sokkal rosszabb mint egy romantikus. Barátom exét nem hogy az nem érdekelte, hogy valentin napon találkozzanak, úgy egyáltalán nem érdekelte hogy találkoznak-e, pedig akkor még ebben a városban lakott a barátom is. Én se vagyok nagy romantikus, de azért valentin napot megtartjuk, tavaly mozi volt idén vacsi, meg ha lenne rá lehetőségem mindennap találkoznék vele. De ha ezt te nem tudod értékelni, hogy valaki ennyire szeret téged, akkor te veszítesz valamit és nem ő, szóval igen, szakíts vele.
2017. febr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!