Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ezt tartom a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezt tartom a legjobb megoldásnak?

Figyelt kérdés
Most mindenki azt fogja mondani, hogy azért mert hülye vagyok. Tudom. Az életem kész csődtömeg. Nem hinném, hogy hogyha már nem lennék hiányznék bárkinek is. A szüleim mindig csak hibákat találnak bennem, egy kedves szavuk sincs hozzám, barátaim sem igen vannak, azok sem kedvelnek mert más vagyok mint ők, egy igazi jóbarátom van, de úgy érzem, hogy lassan tőle is kezdek elhidegülni. Szerelmi téren pedig...hát ott sincs semmi jó. Nemrég, pár napja eltaszítottam mellőlem azt az embert, aki ki tudott volna húzni ebből a gödörből, amelybe napról napra mélyebbre süllyedek. Úgy érzem van egy ember akit igazán szeretek, azonban azzal sem jön össze semmi. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? A halál az egyetlen kiút vagy van más is? Csak azt ne mondjátok, hogy majd elmúlik, mert az utóbbi 2 évben én is ezt mondogattam magamnak, és mégis itt vagyok. Eddig csak azért nem lettem öngyilkos, mert valamennyire hiszek Istenben, bár az utóbbi időben tőle is nagyon eltávolodtam. Nem tudom mi várhat a halál után, valami jobb vagy rosszabb mint ez a nyomorúságos életem?! 18/L
2010. máj. 28. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tettél már valamit az ellen,hogy ilyen legyen az életed?

Ha annyira más vagy,mint a többiek,akkor próbálj kicsit igazodni.

De milyen is vagy?


16/L

2010. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Járj el bulizni, barátkozz, pasizz, akár ott, akár máshol. Menj moziba, színházba azzal a barátoddal.

És ne így állj a dolgokhoz.

A halál semmire se megoldás.

2010. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem mondhatjuk, hogy lesz jobb, mert nem hiszel benne.

Nem segíthetünk, mert nem fogadod a segítséget.

Nem áll melletted senki, mert mindenkit eltaszítasz magadtól.

Nem az életeddel van a hiba, hanem veled.

2010. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát igen... Kezdjük ott, hogy milyen is vagy? Kezdj el mesélni...
2010. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid, hogy pl: neked a legtökéletesebb pasi kell aki minden pontnak megfelel amit felállítottál, illetve ugyanez vonatkozik egy barátnőre is például...?

Vagy nem lehet, az , hogy csak a hibákat látod meg másokban, és emellett még visszahúzódó otthon ülős típus is vagy?


De az is lehet, hogy csak a ruhatáradat kéne lecserélni, elmenni egy fodrászhoz, egy kozmetikushoz, és egy szoláriumba???? És ez után , mondjuk egyértelmű jeleket adván közelíteni a kiszemelt pasihoz aki megtetszik? És talán nem olyan embereket keresni akik mind a 10 pontnak megfelelnek a listádon. hm??

2010. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Fke ***** válasza:
én meghallgatlak, küldj privit
2010. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A sulimban ahová járok mindenki laza, felvágós, beképzelt. Én jobban szeretek csendben lenni, csak nézelődni. Van két osztálytársam akik kiszúrtak maguknak, hogy szivassonak azért amilyen vagyok..néha mutrázok :d ezért is, meg azért, mert ha például egy tanár kérdez órán, nem igen válaszolok. És nagyon érzékeny vagyok, ha például valaki beszól, délután amikor hazaérek nekifogok sírni. Én már nem birom tovább, hogy ilyen különc vagyok.
2010. máj. 28. 19:32
 8/16 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok, pedig minimálok az elvárásaim.
2010. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

19:25 ös vok:


Háát akkor viszont csak azt tudom, mondani, hogy várd ki amíg végzel a suliban és elkerülsz fősulira vagy ha nem tanulsz tovább akkor elmész dolgozni valahová, ahol új emberekkel fogsz találkozni más embereket fogsz megismerni, és ott már légy határozottabb keményebb, ne a bizonytalanságot és a gyengeséget lássák rajtad, mert azt akin látni, hogy gyenge és könnyen sebezhető azt sokan bántják is...

2010. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És itt még ebben a közösségben nem tudnák változást mutatni? Mert szerintem jófejek a barátaim, vagyis azok akiket ismerek, mert ők nem is igazi barátaim és szeretném ha elfogadnának, mert ha fősulira megyek, őket akkor sem fogom tudni elkerülni.
2010. máj. 28. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!