Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sértő, ha a párotok a hátatok mögött azzal "poénkodik" az exével, hogy megd. Gná őt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
biztos, h csak poén?
2017. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem történt meg.
2017. okt. 8. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem értem hogy kerülnek olyan mondatkörnyezetbe, hogy ilyen poénokat tudjanak nyomni, azon kívül, ha nem komolyan gondolják és "minden viccnek fele igaz" alapon csak egy véletlenszerű alkalomra várnak.

Ebben az esetben elég sértő.

2017. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem nem sért ezzel, ha nem a fülem hallatára mondja.
2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sértő.
2017. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem, miért lenne ez sértő. Nyilvánvaló, hogyha ex, akkor abból az következik, hogy valamikor együtt voltak, amiből meg azt következik, hogy a szexuális vonzalom megvolt közöttük, az meg nem szokott megszűnni egy szakítással.
2017. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát szépnek szépnek vallja a mai napig és ezt többször is bevallotta.

Az együttélés kapcsán merült fel ez a roppant vicces, sírva röhögős poén.

2017. okt. 8. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha vannak biszex hajlamaid akkor poénosan te is megjegyezheted, hogy szívesen szexelnél az exével te is, de csak vele.
2017. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem sértő, ez szakító indok. Tök mindegy, hogy az exe, ugyan mintha egy ismeretlen nőnek mondaná az utcán.
2017. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem poén. Vagy ha az, akkor eléggé ízléstelen dolog, a párod meg éretlen, de én nem poénnak fognám fel.
2017. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!