Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőmet és annyira sajnálom. Hogyan engeszteljem ki ezekután?

Figyelt kérdés

Baratnommel 3 honapja vagyunk egyutt, igazabol tudom, hogy fonyeremeny en meg egy s**gfej vagyok. Nagyon gyonyoru lany, joszandeku, aranyos, tudom ezeket. De neha nagyon felhuz pedig tudja, hogy zavarnak bizonyos dolgai. Pl van egy exe akivel meg mindig joba van meg van meg egy masik srac is aki fel akarja szedni. Es nagyon feltekeny szoktam lenni, pl az exere, amikor jatsza az eszet ott neki. Meg zavar hogy az exe, hogy vele volt, hogy lefekudtek, o is olelte csokolta stb.

Nincs okom ra, tudom hogy a baratnom mar nem szereti de a csavo szerintem direkt engem akar felhuzni azokkal amiket ir. Mert ugye el szoktam olvasni, tudom h baratnom harit meg ilyenek de ram nezve megalazo, en meg felhuzom magam rajta nem tehetek rola.

Es ma osszevesztunk es csunyat mondtam ra amit nem kellett volna es nem erdemelt meg. Azt mondtam neki, hogy mikor osszejottunk tudtam, hogy egy szep de buta csaj es ez most kiderult, meg, hogy hutlen lesz hozzam meg ilyesmi. De nem ilyen "szepen" megfogalmazva ertitek.

Es nagyon megsertodott ram, delutan ota semmi, elkuldott a francba es nem hajlando beszelni velem. Mar maskor is bantottam meg ezzel akkor azt mondtam ra, hogy butuska de csak viccbol, de o ezt nagyon a szivere veszi mert nagyon szep lany raadasul szoke es mondott valamit, hogy mindig o tanult a legtobbet a suliba es igyis csak 4es tudott lenni mindenbol es az egyetemen is milyen nehez neki a sok tanulas blablabla szoval zabos ra ha "lehulyezik". En meg tudtam ezt es meg akartam bantani nagyon... de mar megbantam elhihetitek. Nem akarom elvesziteni, mert nagyon szeretem, a feltekenyegem is ezt bizonyitja. Osszetehetem a ket kezem, hogy ilyen lany leallt velem en meg lehet elrontottam... Mit csinaljak? Meg kellene bocsajtania ugye? Ez az elso komoly kapcsolatom :/


2017. okt. 8. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz apukám, nem kell megbocsátania. Sőt, ha van egy kis esze, akkor nem is fog!

És milyen jól teszi. Egy birtoklási vágytól túlfűtött, féltékeny, hisztis kölyöknek nem való kapcsolat, akinek az érzelmi intelligenciája a nullához konvergál.

2017. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg KELLENE? Miért kéne neki bármit is? :D


Én a helyében az életben nem állnék veled szóba többé.

Az az én dolgom, hogy kivel beszélgetek, de míg nem teszek ráutaló magatartást, neked semmi jogod lekvázni.

Az pedig, hogy még butának is tituláltad... ostoba szarjankó vagy.

2017. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
2%

Nyugi srácok!

Valószínű megbánta ami csinált és soha többet nem tesz ilyet ha a lány megbocsát neki.

Mindenki hibázik nem kell egyből ennyire lecseszni :D

2017. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 az a baj, hogy ez a durva megnyilvánulás már csak hab a tortán. Folyamatos probléma a féltékenység, többször mondta már a kérdező a barátnőjére, hogy buta. Az meg teljesen nonszensz, hogy elolvassa az üzeneteket, amiket a barátnője kap. Ez bizony a levéltitok megsértése. Nekem az is szemet szúrt, hogy bántani akarta. Tudod aki agyba- főbe veri az asszonyt, utána az is megbánja, és nem akarja elveszíteni a nőt. Én nem várnám meg a barátnő helyében, amíg idáig fajul a helyzet. Sajnos a vészharangok konganak. Birtoklási vágy, féltékenység, szellemileg nem tekinti egyenrangú partnernek a barátnőt. Ezek mind vészjelek, amikre épeszű nő menekül.
2017. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13 Ez már túlmegy a hibázás kategórián és a kérdező jellemhibáit csodálatosan kiemeli, azok pedig nem tűnnek el csak úgy, mert "brühühü megbánta". Senkit nem érdekel, hogy megbánta, ha nem hajlandó kezeltetni a komplexusait, az összes kapcsolatában el fogja ugyanezt játszani. A kérdezőféléknek egyáltalán nem való semmilyen emberi kapcsolat, ha nem hajlandó dolgozni magán, akkor rohadjon meg egyedül, semmi mást nem érdemel.
2017. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem ertem.

Egyrészt minek beszél az exevel?

Másrészt ha tudom h ez a pasim át zavarja akkor simán hagyom az egészet, mert azt szeretem akivel vagyok.

Nekem ne mondja senki hogy exek között barátság van.. Ez tok beteg..

A csajod telleg buta mint a föld. Azert duzzog mert nem gondolkozik el a tetten és azok jelentésen. Ráadásul nyilvan nem esne neki ilyen szrul ha lenne esze.


Te beleszerettel egy csajba aki szrik rad. Meg fog csalni, el fog hagyni, kiábrándulsz a lanyokbol és örökre hordozni fogod ezt a sérülést magaddal. Csak orulhetsz ha tobbe nem áll szóba veled.


En hiaba veszek össze a szelermem el, nem tudok nem válaszolni neki és órákig ignoralni. Szeretem és akkor sem akarok nélküle lenni.


Ennyi.

2020. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!