Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok rá?

Figyelt kérdés
Van egy nő van egy gyermeke nem a jelenlegi párjától, a párjával nagyon rossz a kapcsolata el akarja hagyni a nő. Én odáig vagyok a nőért ezt ő is tudja és úgy tűnik ő is értem . Kértem hogy legyen velem erre csak annyit írt hogy majd személyesen megbeszéljük nem volt még alkalmunk rá. Írta hogy hiányzom neki hogy szeret velem beszélni velem lenni hogy érdeklem. ti mit gondoltok ?

2017. okt. 10. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Szar arc vagy, ha belekavarsz egy kapcsolatba.

De amúgy nem várnék rá, a nők még azt sem tudják eldönteni, hogy reggel milyen cipőt vegyenek fel, nemhogy ilyen komoly döntéseket meghozni.

2017. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem én rontottam el a kapcsolatukat a pasija nem becsülte iszik nőzik.
2017. okt. 10. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Kizárt. Legyen csak szépen egyedül, esl. utána.
2017. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csúnya előítélet, de én az ilyen nőkről mindig azt gondolom, hogy valami nem stimmel vele. Van egy párja, felelőtlenül szül neki egy gyereket, majd az otthagyja, összejön egy másik szerencsétlennel, aki ezek szerint tojik a fejére... Az ilyen nővel valami gáz van. Ennyire senki nem lehet balszerencsés szerintem, hogy mindig csak kreténeket fog ki magának.
2017. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, mint a 4-es, nagyon jól észrevette a lényeget.

Ha valaki folyamatosan a kreténeket gyűjti, akkor érdemes neked is önvizsgálatot tartanod. Ha arra jutottál, hogy te biztosan nem vagy az, akkor viszont félhetsz, mert a nő valamiért mégis rossz döntéseket hoz.

2017. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindent elmesélt mi miért történt ő túl jószívű a gyermeke apját azért hagyta ott mert állandóan veszekedtek a férfi nem akart gyereket csak addig míg nem volt szóval ilyen mesemondó. Eddig két kapcsolata volt gondoltam arra hogy nem tapasztalt, elég zárkózott fajta. Jó embernek ismertem meg, de tényleg nagyon hiszékeny és vakon tud szeretni
2017. okt. 10. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:

#4-es valóban jól fogalmazott. Bár szerényen, én ennél sokkal drasztikusabban látom. A nőnek tetszik az, hogy van valaki aki értékeli és elismeri, elfogadja, feltétel nélkül szereti barátilag, de nem fog a kpcsolatból kilépni miattad. Ráadásul nagyot kellene változtatnia. Egyáltalán te el tudnád-e fogadni a gyerekét vagy fordítva? Fel tudod vállalni a váltással járó kellemetlenségeket?

A nő szeret barátilag, de valami nagyon nem stimmel az ilyen nőknél.

A másik legnagyobb kérdés meg az, hogy együtt töltesz vele egy napot vagy pár órát és minden tökéletes, fullra egymásra hangolódtok, utána meg hazamegy a párjához?

2017. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem töltöttünk együtt így időt, munkahelyen ismertem meg ahová a párja hozta dolgozni ott többször beszéltünk és hogy már nincs azon a munkán továbbra is beszélünk
2017. okt. 11. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon èrtem amit írtál igen zavaros. Magyarán adott egy nő. Szült egy gyereket valakinek akit ott hagyott. Most együtt èl egy pasival aki csalja ès iszik,szarul èlnek.

Te szerelmes vagy belè de ő belèd nem. Sőt mèg csak nem is voltatok soha együtt. De te össze költöznél vele? Még hogy a csaj hiszékeny...te vagy ostoba de nagyon.

Benne van egy kapcsolatban ami szar.. ki akar lépni de egyedül egy gyerekkel nem könnyű. Ergó keres valakit akihez oda cuccolhat gyerekestől. És ha ilyen ostoba vagy te leszel az a "szerencsés" .

És amíg kitud használni jó leszel..utána felület te is.. ha belemész ebbe ostoba vagy... Na ná hogy személyesen mondja el hogy tetszel e neki...mert akkor rád tud mâszni és megtud győzni..mire észbe kapsz már nálad laknak. Azért gondold ezt át...

2017. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utâna repülsz te is.. csak át írta a tabom bocsi
2017. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!