Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21/R kérdése:

Mit tennétek a helyemben? Várnátok amíg elfelejtene?

Figyelt kérdés
1 év és 2 nap után szakított.. de már nem akar hallani az újra kezdésről.Azt mondta kell neki idő, hogy túllépjen... De még 1 hét után is hiányzok neki, s szombaton mikor elhoztam a cuccomat elsírta este magát, előttem meg könnybe volt lábadva! Szerintetek? Van rá esély? Nagyon szeretem... és ő is engem.... csak rossz volt végére a kapcsolat..
2015. aug. 17. 17:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Sokat marakodtunk a végére, mivel heti 1-szer taliztunk a munkánk miatt..Mindig össze-vissza beszél. És úgy csinál, mintha nem is érdekelném már... pedig fix hogy nem így van! Ha egy nő érzi, hogy van valami még... akkor nem hagyja. Sőt barátságot akar, úgy hogy eddig egyik exével sem volt ilyen! Ismerősök mindenki mondta, hogy rám máshogyan nézett ( jó értelemben )
2015. aug. 19. 15:26
 2/3 anonim válasza:
Hagyj neki időt. Hidd el ha kellesz neki rá fog jönni idővel, és egyébként is valószínüleg jót tenne a kapcsolatnak egy kis szünet:)
2015. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt akarom tenni! :)))

Nem akarja, de miattam jön fel hogy ne higgyem higy nem akar beszélgetni stb... Ezek jó jelek :))

Adok 3 hetet és megkeresem :)

2015. aug. 21. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!