Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Röviden lehet barátságból párkapcsolat?:D
2010. máj. 28. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
persze
2010. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sikerült de aztán összevesztem vele dobtam és vesztettem 1 barátot...
2010. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a legrosszabb ha azért vesztek össze mert te akarod ő meg jön a "túl jó barát vagy". szöveggel .
2010. máj. 28. 23:35
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy egy jó barátból mért nem lehet társ?:OO egy kapcsolatban is ugyanúgy meghallgatnánk a másikat.. max nem beszélnénk arról hogy ez tetszik az tetszik.. de ha meg járunk ilyen úgy sem lesz..
2010. máj. 28. 23:38
 5/9 anonim válasza:
Ne menj bele ha jót akarsz :(
2010. máj. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen.énis csak ezt tudom ajánlani ne menj bele.tapasztalatból tudom, hogy nem éri meg:(

19/F

2010. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kétszer jártam két barátommal (akik mellesleg az osztálytársaim is voltak...). Az elsővel csak 1 hónapig, vele utána volt egy kis "szünet", de aztán még jobb barátok lettünk, mint azelőtt. A másodikkal másfél évig (csak orális szex volt köztünk), vele is utána kb. fél évig nem nagyon beszéltünk, aztán vele is jóban lettem, bár kevésbé, mint előtte voltunk. Ha összejössz egy barátoddal, és huzamosabb ideig együtt vagytok, aztán szétmentek, utána már nem valószínű, hogy olyan jó kapcsolatban tudtok maradni :( De alapjában véve igen, lehet barátságból párkapcsolat - csak hogy a kérdésre válaszoljak - csak nem biztos, hogy megéri kockáztatni.
2010. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:D
2010. máj. 29. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, személyes pozitív élményem még nem volt. Inkább negatív élmény. Pl baráttal nem jönne össze. Meg olyan átlátszó kifogások, hogy ha nem szeret nem tud összejönni velem. Utána egy ismeretlen sráccal összejön....
2010. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!