Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy a barátom néz miközben elbóbiskolok, és mikor észrevettem akkor elmosolyodott. És ha megölelem vagy csak hozzá bújok folyamatosan mosolyog.

Mindig kérdezem miért de mindig azt mondja semmi.


2017. okt. 12. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 18 alattiak vagytok akkor igen :D

Korotok?

2017. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de nagyon kedvel, az tuti.
2017. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk, de nem olyan régóta vagyunk együtt. Sokszor hosszan átölel, mondja hogy olyan jó hogy ott vagyok :)
2017. okt. 12. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem őt egyébként. Azt nem tudom ő mit érez pontosan. Egyikünk sem a szavak embere, bár én szavakkal és tettekkel is kifejezem. Azt mondta jól vagyok hozzá nagyon és jól esik neki.


Kicsit tapasztalatlan vagyok. Egy barátom volt előtte, akivel sajnos csúnya vége lett ..elárult.

2017. okt. 12. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy árult el?
2017. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3 évet voltunk együtt. Életem egy olyan szakaszában voltam amikor kicsit elvesztem a nagyvilágban. Nem tudtam merre tartok mit akarok, sokszor voltam rossz kedvű. Egyetlen egy dologban voltam biztos hogy szeretem. De ennek ellenére sokszor voltam rosszkedvű, goromba és kértem adjon egy kis időt mert nem érzem magam jól de ez nem róla szólt. Hanem magammal volt gondom de ezt tisztáztam vele. (egyébként ilyen soha nem volt még velem és a kapcsolatunkban ő volt az aki a gyengébb volt és vele ez előfordult párszor és mellette voltam)


Na ő viszont nem bírta ezt hogy kevesebbet foglalkoztam vele. Nem adott időt hogy rendbe szedjem magam. Inkább összeismerkedett egy csajjal. Majd közölte h lehet szerelmes belé, én ekkor elküldtem. Amúgy is szar passzban voltam ez még nem hiányzott. Majd tepert hogy mégis engem szeret és nem csalt meg. Mire mondtam hogy nem tudok bízni benne és megint időt kértem (tudom ott azonnal abba kellett volna hagynom ezt a dolgot és megszakítani vele minden kapcsolatot de szerettem)


Aztán eltelt 2 hónap én nagy nehezen bízni kezdtem benne újra aztán kiderult hogy nem kellett volna mert míg én küzdöttem magammal és azzal hogy rendbe tegyük a dolgokat ő addig összefekudt a csajjal, illetve kibeszelt elmondott mindent rólam. Kiadta a titkaimat.


Röviden tömören ennyi :D


Ha nem akart volna velem lenni megmondhatta volna hogy figyelj ennyi. De ő tepert még értem.


Helyette inkább elárult mindent téren.


Már nem bánom, sokat tanultam belőle. A mostani barátom soha nem tenne ilyet velem ez biztos. De ő olyan zárkózottnsk tűnik és inkább tettekkel fejezi ki magát. Én viszont annyira szeretném tudni mit érez :))

2017. okt. 12. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Így engem is árultak már el.

Egy romantikus estén simán lehet érzelmekről beszélni, kis tömény társaságában :)

2017. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!