Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy szerelmes-e belém a lány?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem amikor először találkoztunk kettesben és beszélgettünk szerelmes lettem belé. Most megkérdezte hozzám költözhet-e egy időre? Erre azt mondtam neki igen. Mit kéne tegyek? Honnan tudhatom meg mit akar?

2017. jún. 6. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg személyesen tőle, mert erre a kérdésre csak Ő tudja a választ. Ennyiből nem lehet eldönteni, hogy szerelmes e beléd, vagy sem.
2017. jún. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy év alatt nem tudtad többre vinni, mint ez (mármint hogy még azt se tudod, hogy szerelmes-e beléd), akkor te bizony friendzone-ban vagy.

Most meg kihasználja az ő kis "kapcsolati tőkéjét".


Szerintem inkább ingyen albérletet akar. Szóval ha semmi komolyabb sem volt köztetek, akkor csak úgy engedd, hogy minimum fizeti a megfelelő rezsirészt.

2017. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!