Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti szeretitek a munkamá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szeretitek a munkamániás pasikat? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkább mint egy lusta disznó :)
2017. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Inkább halnék meg egyedül.

Apám munkamániás, jó is volt úgy felnőni, hogy néha láttam hazajönni, elmenni fürdeni, majd aludni. Meg anyámmal néha veszekedtek, mert stresszes volt. Nagy családi élet, meg gondolom nekik is tök jó volt így...

Nem látom értelmét együtt lenni ilyen emberrel. Most azt, hogy esténként egyedül üljek otthon, szingliként is meg tudom tenni, ehhez minek kapcsolat?

2017. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Kevés csaj tudja elviselni, hogy vannak nála fontosabb dolgok az életben...
2017. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#3

Én pl olyannal se lennék együtt, aki CSAK velem foglalkozik állandóan :) Szerencsére van olyan, aki se nem kényszeres pióca, se nem dolgozza magát halálra, hanem van egy értékes élete, többféle érdeklődési köre, stb. :)

2017. okt. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy akár nőről, vagy férfiről van szó, aki szeretne egy jó karriert, biztos anyagiakat, stabil hátteret, annak kb 35 éves koráig nagyon keményen kell güriznie. Utána lehet lazítani a dolgokat. Így ha a féefi emiatt dolgozik annyit és nem azért, mert ezzel akar kizárni valami rosszat az életéből (pl egy szakítás után válik munkamániássá, mert ebbe menekül), akkor támogatom és egyetértek vele, ha közben azért igyekszik a párkapcsolatáért is tenni.

23/N

2017. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A férjem is az valamilyen szinten, nagyon jó a munkamorálja, rengeteget dolgozik (szereti a munkáját, világos céljai vannak, sok időt áldoz rá). Napi 2-3 óra túlóra alap, de sokszor szombaton is bemegy pár órára, ill. otthon is fejleszti a tudását tanulással.


Engem akkor kezdene el zavarni, ha ez kihatna az egélszségére, de eddig nem megy el a dolog, amint jobban fárad, visszavesz, ill. nem csak ennek él, vannak hobbijai, ápolja az emberi kapcsolatait is, rengeteg minden érdekli a munkán kívül. :) Egyébként becsülöm, hogy ennyire komolyan veszi és jó látni rajta, mennyire tud lelkesedni a munkájáért, én is hasonlóképp vagyok ezzel a saját karrieremben, csak nálam a munkakörömből adódóan ciklikusabbak, ritkábban a túlórák.


Egyébként független típus vagyok, nem igénylek babusgatást, inkább kevesebbszer legyen minőségi program (amire nincs panasz, heti többször így is van), mint hogy állandóan egymással foglalkozzunk. Nagyon szeretem, de nem ő teszi ki az egész életem, szvsz ez így egészséges, de ez szubjektív és emberfüggő.

2017. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Azt,hogy komoly párkapcsolatra,családalapításra alkalmatlan,mert minden idejét a munkájának akarja szentelni.
2017. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A barátom pont ilyen. A kapcsolat elején nagyon imponált a szorgalma, amíg rám is áldozott az idejéből. Körülbelül egy éve voltunk utoljára együtt akárhol... Nem tudnék még egyszer összejönni egy ilyen férfival, maximum akkor, ha megtalálja az arany középutat.
2017. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#5

A kérdésben benne van, hogy az illető munkaMÁNIÁS. Nem "most épp kicsit többet dolgozik, mert szeretne biztos lábakon állni", vagy "most vállal túlórákat, mert gyűjt egy házra", vagy valami, hanem MÁNIÁS.

2017. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az én párom is munkamániás épp ezért tettem fel a kérdést,hogy mi a véleményetek csajok az ilyen pasikról. Azzal nem is lenne baj,hogy dolgozik mert az jó dolog legalább nem lusta. Nekem inkább a közös programok hiányoznak hogy szinte soha sehova nem megyünk el. Mert neki mindig dolgoznia kell sőt néha hétvégén is. Ha meg a munkahelyén nincs meló akkor itthon kell segíteni a ház körül.
2017. okt. 13. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!