Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban beszélget az exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban beszélget az exével, mit tegyek? 23/N

Figyelt kérdés
Nem vall rám de belenéztem a párom telefonjába,és láttam hogy messengeren beszélget ezzel a lánnyal,akivel jópofizott,és megígérte,hogy másnap is ír neki.Sajnos többet nem láttam.Az a bökkenô, hogy rosszban váltak el, mert a lány megcsalta 3 év után.Ha néha szóbakerült,lehordta nekem mindennek,nem mondta soha,hogy beszélnek.A második bökkenô,hogy ez az ex mindig provokált ha meglátott kettesben minket,magára vonta a figyelmet,produkálta magát olyankor.Elég kellemetlen volt a helyzet.A harmadik bökkenô,hogy a párom az utóbbi idôben mindenhova magával viszi a telefonját,és még azt se szokta engedni,hogy az idôt megnézzem rajta.Ti mit tennétek,mire gondolnátok?

2017. okt. 13. 19:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha összeszedetlen lenne a szöveg,csak nagyon ideges vagyok...
2017. okt. 13. 19:03
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

Nem ertem minek vannak kapcsolatban az emberek, ilyen sztorikat olvasva.

Egy kapcsolat alapja a bizalom szerintem.

2017. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Addig bíztam benne,amíg nem csinálta ezeket.
2017. okt. 13. 19:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Sosem az ember és a szokásai a furcsák, hanem ha azok hirtelen változnak.

Érthető, hogy gyanakodsz, de nem sok lehetőséged van megbizonyosodni a dolgokról.

Annyit tehetsz, hogy figyeled a párod viselkedését, a változásokat, a hangulatát, aztán ha valami nagyon fura dolgot tapasztalsz, akkor megkérdezed, hogy mi a helyzet. Ha erre rosszul reagál, akkor lehet, hogy van valami a háttérben.

2017. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Lehet köztük valami?
2017. okt. 13. 19:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de szerintem ha valakit megcsalnak, az ritkábban csalja meg a következő párját.
2017. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Keress masik pasit, mert te leszel a kovetkezo akit megcsalnak.
2017. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Nos szerintem a párod megbocsátotta a megcsalást a lány meg megbánta,hogy a pasit elveszítette! Nem tudom ti mióta vagytok együtt és ők mióta külön, de azért a 3év az csak 3 év, lehet hogy korán jöttél te! Nade!

Nem féltékenykedni kell meg műsorozni,hanem megtartani a pasit jobbnak lenni mint az ex volt!

2017. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Már egy éve szakítottak,amikor összejöttünk,mi több mint egy éve vagyunk együtt.Elképzelhetônek tartom,hogy így történt,de ez attól még egy kétértelmû sunnyogás.Ha semmit nem jelent, miért kell titokban tartani ennyire?
2017. okt. 13. 21:25
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
oooooooooh. nekem már ott fura lenne, hogy nem engedné, hogy az időt megnézzem a telefonján. mármint... én megengedem. miért? mert nincs semmi titkolnivalóm.
2017. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!