Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban beszélget az exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban beszélget az exével, mit tegyek? 23/N

Figyelt kérdés
Nem vall rám de belenéztem a párom telefonjába,és láttam hogy messengeren beszélget ezzel a lánnyal,akivel jópofizott,és megígérte,hogy másnap is ír neki.Sajnos többet nem láttam.Az a bökkenô, hogy rosszban váltak el, mert a lány megcsalta 3 év után.Ha néha szóbakerült,lehordta nekem mindennek,nem mondta soha,hogy beszélnek.A második bökkenô,hogy ez az ex mindig provokált ha meglátott kettesben minket,magára vonta a figyelmet,produkálta magát olyankor.Elég kellemetlen volt a helyzet.A harmadik bökkenô,hogy a párom az utóbbi idôben mindenhova magával viszi a telefonját,és még azt se szokta engedni,hogy az idôt megnézzem rajta.Ti mit tennétek,mire gondolnátok?

2017. okt. 13. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kábé azt, hogy akkor vigye el a csába a nyüves telefonját, oszt' ne is jöjjön vissza.

Ez pedig teljesen független attól, hogy csal-e, vagy nem: párkapcsolatban nincs "enyém-tiéd". "Miénk" van.

Aki ilyen mértékben "óvja a magánéletét", az nem az adott párkapcsolatba való.

(Megjegyzem, a féltékeny fél sem!)

2017. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha eddig lehordta mindennek és csak rosszat mondott róla akkor fura hogy most irogatnak. Azt gondolom nem mondtad el neki hogy bele nézték a telójába ? Ha eddig nem vitte sehová most meg igen akkor ott van valami... De ezt itt nem fogod tudni kideríteni. Ezt csak úgy tudod ha tőle kèrdezed meg. Vele vagy 1 éve csak tudod mâr hogy mikor hazudik nem ?
2017. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer belenéztem és kiderült,hogy folyamatosan beszélnek,már azelôtt is hogy járni kezdtünk.Nem értem miért kell ilyet titkolni.A másik felfedezés rosszabb volt,a kapcsolatunk elsô felében kavart egy lánnyal,és elvileg találkoztak is!!!Ennyit az ôszinteségrôl és a bizalomról...
2017. okt. 14. 15:37
 14/21 A kérdező kommentje:
Mondtam neki az exes dolgot, de tagadja folyamatosan...
2017. okt. 14. 15:38
 15/21 anonim válasza:

Ha szeret téged egy icipicit is akkor a szemedbe néz és megmondja az igazat hisz annyit érdemelsz! Bár nem értem, hogy miért kell az exszel kavarni miközben ott a párja mellette.

Mond meg neki a frankót, hogy ez és ez van, neked nem tetszik és szedheti a cuccát ha így folytatja vagy fejezze be azonnal. (19/l)

2017. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az ex kèrdèst tagadta. A kapcsolatotok első felèben kavart mással. Mit akarsz te egy ilyen pasitól ? Nekem nem kellene az biztos. Bízni az ilyenben nem lehet.
2017. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam mindig, hogy a változásnak mindig van oka. Ők már elkezdték helyreállítani a kapcsolatukat, a te epizódszereped meg hamarosan véget ér.

Ki sem várnám, mert az, hogy a szemebe hazudik, nekem sehogy se elfogadható.

2017. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt..?
2017. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 laonda38 válasza:

Nálam majdnem ez a szitu,a barátnőmmel(élettársammal),,,

megértelek.

valószinű,megbánta az új kapcsolatot,és fűződik az exéhez érzelem.

Sajnálom. :(

2017. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük,kibékültünk,bár a tüske még bennem van.Nem tudom,mi lenne helyes..
2017. dec. 23. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!