Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti eltartanátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltartanátok a barátnőtöket, ameddig tanul?

Figyelt kérdés
Ha időbelileg dolgozni tudna, de nem akarna, mivel egyetemre jár, és az is napi 6-8 órás elfoglaltság, max hétvégén tudna 10-12 órát dolgozni.
2017. okt. 13. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Annak nincs értelme, hogy 3-4 évig te eltartod ő meg lehet hogy a diploma után úgy koppint le mint a huzat, és aztán nézheted hogy hová mentek el a millioid.


Maximum csak segitenem. Pl egyik haverommat olyan formában " tartja el " a barátnője, hogy ő fizeti az egész albérletet de a rezsit felezik, és minden mást a pasi fizet magának. ( A pasi egyetem elott 2 évet robotolt 3 műszakban, és minden pénzét félretette az egyetemi évekbe ). Ja és ok komolyan tervezik, a pasi 25 a csaj 29 éves, és jövőre hazasodnak. Szóval függ a körülményektől is

2017. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mi is voltunk hasonlo helyzetben csak nem a nem akaras volt a gond hanem,hogy nem mukodott a tanulas-munka kombinacio egy darabig. Mara mindketten jol keresunk jol elunk,nem gondolom,hogy ezzel kihasznalt volna...Mi a joban rosszban paros vagyunk
2017. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A legrosszabb ***** válasza:
30%
Nem.
2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Milyen barátnő? Csak a kirakatba kell? Akkor ne tartsd el. De ne is hülyítsd: szakíts vele.


Ha szereted, akkor azt akarod, hogy boldog legyen. Ha ehhez az kell, hogy egy ideig te tartsd el, akkor megteszed. Mert szereted. (És nem amiatt, hogy itt majd miket írnak egyesek.)

2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ez természetes.
2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Ő eltartana engem? Nem. Akkor miről beszélünk?
2017. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszabb ***** válasza:
39%

#5: Szakítás után visszakéred a kisasszony tanulmányaiba, alaprezsijébe beleölt százezreket, milliókat? Mert azzal bizony a jövőjét alapozod, aztán nem biztos, hogy veled akar majd megállapodni, s ablakon kihajított pénzzé válik, amit évekig belepumpáltál a spermádon kívül.


Ilyen lusta, élhetetlen nőt nemhogy nem tartanék el, de össze sem jönnék vele.

2017. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
En nem tanulok, de egyaltalan nem okoz gondot a paromnak, hogy neha nincs bevetelem 1-2-3 honapokig. Ha meg egyetemre jarnek, akkor apam tartana el, a jovom megalapozasa a szuleim dolga.
2017. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem minden szülő tudja/akarja ezt biztosítani
2017. okt. 13. 21:14
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, de én lányként ezt elképzelhetetlennek tartom, hogy engem bárki is eltartson a szüleimen kívül (bár mióta egyetemre járok, rájuk sem hárítom ezt).


Most nyilván ez egyéni megítélés kérdése, de abban igaza volt több válaszolónak is, hogy bizony ha problémák merülnek fel, és mégse maradnak együtt, akkor a srác azért elég durván ráfizetett a dologra. Az a baj, hogy én erre már példát is láttam konkrétan a környezetemben, a csaj szépen eltartatta magát, nyaranta meg úgy csinált, mintha dolgozni akarna, de mindenhonnan ilyen-olyan okok miatt 1 hónap alatt kirúgták vagy ő mondott fel, aztán egyetem után bejelentette, hogy mást szeret, és lelépett. Pedig ott is a srác nyilván hosszútávra tervezett már.


Ez csak egy szélsőséges példa volt, nyilván a kapcsolatban élők nagy része nem úgy fog gondolkodni, hogy na mi lesz ha szakítunk, hanem hogy örökké együtt stb... De érdemes ezt is mérlegelni. Illetve én azt mondanám még, hogy ha nem tudja magát eltartani a lány, meg úgy egyáltalán semmit pótolni a költségekbe, akkor maradjon még otthon.

2017. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!