Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak "el engednétek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak "el engednétek" a barátnőtöket Londonba 16 napra?

Figyelt kérdés

A barátnőmtől kaptam egy meglepetés utat. 16 napra mennénk ki Londonba :) Ő ott lakik és először az öccsét látogatjuk meg, de onnan tovább mennénk, mert nem tudunk nála lenni. Van egy albérlet ahova már bevan jelentve a barátnőm, mert korábban volt kint csak pár hónapra jött haza. Az albérletben 7-en vannak lányok, fiúk. A barátnőmmel lehetek majd egy szobában. Állítólag nem lesz gond,hogy plussz egy fő van ott vagyis én beszéltek a tulajdonossal is minden levan beszélve :)


Beszéltem a barátommal (26F) is, az nap amikor megtudtam,hogy mehetek szóltam neki. A barátnőm meg mindent le rendezett és így biztosra tudhatta a párom,hogy lesz hol laknom :) Viszont ennek ellenére nem szeretné ha nélküle ki mennék. És ő nem tud 16-17 napos szabit kivenni most. Én megoldottam nagy nehezen. Nagyon dilemmázok és bűntudatom is van. Mert így nincs kedvem kimenni,hogy a barátom nem tudna velem jönni, pedig lehet még ő is velünk jöhetett volna ha van hely. :( Csak az is frusztrál és bánt,hogy ennek tetejébe még úgy érzem màsért sem akarja hogy menjek. A férfiak miatt, mert ugye az albérletben sokan leszünk most és nekem ők idgenek. Nem tudom..mi legyen. Jövő hétig majd eldöntöm.


Nekem annyi lenne a kérdésem felétek,hogy nektek férfiaknak erről mi a véleménye? Ti hogy reagálnátok erre,ha a barátnőtök elmenne Londonba 16napra?


23L


2017. aug. 10. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
En nem szolok bele hogy hova megy. Volt nyaralni kulon a munkatarsaival is, eszembe se jutott hogy lebeszeljem rola pedig nem csak nok dolgoznak ott.
2017. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Az en baratomnak eszebe se jutna azt mondani, hogy ne menjek mert ferfiak is vannak a hazban, vagy ugy egyaltalan barmi okbol ne menjek. Az utcara azert kimehetsz egyedul? Munkahelyen dolgozhatsz, ahol vannak ferfi kollegak?
2017. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Csak legyen lehető legjobb neki. Innentől nem érdekel.
2017. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, oda mehetek ahova szeretnék és nem kell engedély, de gondoltam jó ha erről tud. Csak nekem rosszul esett,hogy nem bízik bennem, pedig korábban nem ezt tapasztaltam.
2017. aug. 10. 11:52
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Megmutatom, hogy mukodik ez egy egeszseges kapcsolatban a sajat tavaszi utazasom peldajan: " - Tavasszal Parizsba megyunk x-el, volt olcson repjegy. Csak 6 ezer volt. - Rendben. Valami tornyos bizbaszt majd hozzal nekem is, hogy kirakhassam a hutore a tobbi magneses bizbasz melle. - Oksa.". Ennyi az egesz. Menjel. Erzed jol magad, nem vagytok osszenove.
2017. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
El, persze. És szerintem ne tedd azt magaddal, hogy emiatt nem mész, beszéljétek meg.
2017. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Nem az apád, hogy elengedjen-e vagy sem.


A társa vagy, aki elfogadja, hogy elmész, ő meg nem tud veled menni és kellemes utazást kíván.


Ha köztetek a bizalommal probléma van, akkor azt, viszont át kell, hogy beszéljétek, mivel ez később, még nagyobb problémákat fog okozni.

2017. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A bizalommal eddig nem volt gond. Most is csak úgy mellékesen megjegyezte,hogy nem örülne neki,hogy idegen férfiakkal leszek egy fedél alatt. Nekem ez azért esik rosszul, mert nem érdekel a barátomon kívűl senki, és ha én nem akarok akkor nem is lesz semmi egy férfi és köztem. A barátnőmmel leszek úgy is, nem is ismerem a járást. Úgy is mindenben segítségemre lenne tudom. Ez az egyik amiért dilemmázok meg,hogy ő nem tud velem jönni és sajnálom. Mert ő dolgozik én meg pihenek,szórakozni megyek. És lehet ez neki így rossz lesz? Vagy nem tudom..hiányozni fog, de azért ennyit bőven ki bírok nélküle és ő is nélkülem szerintem.
2017. aug. 10. 12:08
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Én nem bíznék benne. Lehet hogy a rossz tapasztalatom miatt. Bár, elvileg te nem vagy már tini. Lehet hogy el lehet hinni, ha szetetsz valakit.

Amikor hazajönne, azt hallgatnám ki mit mondott, mit csinált, milyen jó volt, hova mentek, x rámászott y-ra....stb, én meg nem voltam ott vele. Lehet, hogy folyamatosan flörtöltek vele, bepiáltak és elszabafultak a vágyak... Akármi lehet. Ha én mennék egyedül ennyi időre és lenne barátnőm, akit szeretek, akkor nem tudnék aludni sem, olyan rossz kedvem lenne.

2017. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Na igen én pont nem ez a típusu lány vagyok. Nem is bulizni szeretnék menni, azt itthon is lehet nem kell elmennem más országba ehhez. Különben tényleg csak a barátnőmmel szeretnék lenni, nem akarok most neki állni ott barátkozni,ismerkedni. Nem vagyok valami barátkozós típus, mert nehezen megy az ismerkedés. És más magánéletéről sem beszélek a páromnak,hogy ki kivel volt és mit csináltak, meg mennyit vedeltem. Nem ilyen vagyok, ezt ő is tudja szerintem!! Csak akkor is rosszul érinti ez az egész.
2017. aug. 10. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!