Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mit éreznétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit éreznétek ha a barátnőtöket leakarnák csapni a kezetekről?

Figyelt kérdés

Féltékeny lennél,ha a barátnődbe egy másik férfi (is) (rajtad kívűl) szerelmes lenne?


A párod munka társa, a baratnőd sosem bíztatta, alig ismerik egymást. Nincs is idejük ismerkedni munka helyen, sokszor a tudomására hozta,hogy van valakije az az te. De a férfi már viràgokat ad neki, reggel ha a párod munkába megy a sràccal gyakran összefut és olyankor a férfi feltartja beszélgetni akar, a párod hiàba mondja hogy elég volt már,nem lehet köztük semmi stb.



Facebookon is bejelölte a párodat,de a barátnőd letiltotta.


És utoljára egy levelet is kapott a pasastól amiben áradozott róla, de a párod elolvasta utána dobta is ki a levelet.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Ja és ami ennél is fontosabb MIT ÉREZNÉTEK?



CSAL FIÚK VÁLASZÁ ÉRDEKELNE. LÉGYSZI NE LÁNYOK ÍRJANAK, NEM ARRA VAGYOK KÍVÁNCSI,HOGY KINEK MILYEN TAPASZTALATA VOLT.


A kérdésre vàlaszoljatok. Köszi :)



L


2017. aug. 31. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez konkret zaklatas. Nem "le akarja csapni a kezerol". Az ilyen faszikkal nem igy kell viselkedni, hanem fel kell oket vilagositani, hogy mi lesz a zaklatok sorsa.
2017. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez zaklatásnak minősül amit rendőrségre is lehet akár vinni. Én haláli pipa, féltékeny és kezelhetetlen lennék, valószínű kiverném a csávó fogait.


20/F

2017. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A lehető legkevesebbet akarom ezt ecsetelni a barátomnak. Számtalanszor mondtam,hogy szálljon le rólam, nem akarom megismerni, de ugyan úgy hozza a virágokat. Egyszer kidobtam a munkahelyemen,de a kollégáim tök furán néztek rám és kérdezősködtek. Úgy hogy a mamámnak adom az összes virágot. A páromnak erről nem szóltam amúgy, így is idegbeteg, foggalmam sincs mit lehetne tennem.
2017. aug. 31. 11:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket ugy lehet a legjobban eligazitani, ha megszabaditjak par fogatol, illetve kiegetik nehany agysejtjet nemi nyilvanvos alazassal. Minek fogadod el tole a viragot? Atnyujtja te arrebb lepsz. Vagy atnyujtja elveszed, es ele dobod. Nem a mamanak gyujtjuk. Egy ilyen normalatlan alakot ezzel is csak "taplalsz".
2017. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fish1 ***** válasza:
A helyedben elmagyaráznám a pasinak, hogy ezzel a viselkedéssel pont az ellenkezőjét fogja elérni, mert így tulképpen nyomás alatt érzed magad. Vagy megkérdezném, neki hogy esne, ha egy nő nem szállna le róla, aki neki nem jön be, stb. Legutóbb így állítottam le egy hasonló embert.
2017. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A virágot azért fogadom el,mert a munkahelyemen adja oda. Nem merek jelenetet rendezni, pedig szívem szerint a fejének vágnám nem a földre a sok virágot. Annyit tudtam tenni,hogy szóltam neki minden alkalommal,hogy pénz kidobás amit csinál,nem fogom megtartani a virágait,de az már nem érdekli őt.

Nekem van rendőr ismerősöm haverom aki erre azt mondta ezzel a rendőrségen nem kezdenek semmit, sőt lehet valaki megkérdezné,hogy mi bajom van azzal ha valaki "udvarol" ezért feljelentést teszek? A haverom azt tanácsolta,hogy intézzük el négyszemközt vagy a barátom segítségét kérjem. De neki meg sok köze nincs úgy ehhez, nem szeretném belekeverni, felhúzni,nagyon mérges így is. Lehet csak az használna ha erőszakhoz folyamodnánk? A barátomból dől az indulat,agresszió. Nem akarom,hogy utàna ő járjon pórul!! Vagy megsérüljön. Ezért is nehéz ez, nem tudom mit tegyek.

2017. aug. 31. 12:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az irasodbol latom, hogy te ilyen nagyon jambor, aranyos stilusu lany vagy. Ezert is utaznak rad az ilyen agyhalottak valoszinuleg. Viragot tobbet ne fogadj el. Az ilyennek az mar szerelmi vallomas a reszedrol, mert alomvilagban el. Nem szazas, nem erti az emberi reakciokat megfeleloen. At akarja adni, akkor levegonek nezed vagy elveszed es az asztalara rakod. Vagy ledobod a foldre. Nem kell ehhez jelenetet rendezni. A hulyeket nem szabad ertelmes ember modjara kezelni. En a helyedben ezutan baratodat egyszer odahivnam munkaido vegere, hogy beszelgessen el az illetovel. Nem verekedes, nem eroszak (feltetelezem baratod kulturalt ember), csak felvilagositani arrol, hogy mi lesz vele, ha tovabb folytatja. Azt is elmondhatod neki, hogy megtetted a szukseges lepeseket a zaklatas megelozese erdekeben, es ha tovabb folytatja, a rendorseg hamarosan felkeresi. Az ilyen hulyeket be kell szaratni.
2017. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot. Munka közben adja a virágot amikor nincsen vendég. Akkor hozza a virágot és mások is ezt látják,nem is tudom mit gondolhatnak rólam,nagyon kellemetlen helyzetbe hoz. A virágot gyors hátra viszem. Kidobni nem merem már, mert egyszer rám szálltak emiatt a kollégák. A kezembe nyomja. Komolyan, szerintem ti sem tudnátok mit reagálni a helyemben,vagy én vagyok ennyire retardált, de nem merek feltűnösködni. A barátom szeretne vele találkozni, de nem vagyok benne biztos,hogy nem verekedés lenne a vége. Már több mint egy hónapja tart , és tarthatatlan ez az állapot. A barátomat senki nem bánthatja, lehet,hogy a kollégam provokálná. Tulajdonképpen engem is szokott, főleg a párommal, reggel mindig az utamat állja volt,hogy később indultam el otthonról, de megtalálta a módját,hogy beszéljen velem néha. Elegem van belőle!


Őszíntén szólva én azon gondolkodtam amit a haverom mondott. Hogy hívjam el egy beszélgetésre munka után a kollégámat és próbáljak vele beszélni erről.

2017. aug. 31. 12:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Jezusom ne... az kb. azt fogja jelenteni neki, hogy randira hivod, es erofeszitese celt ert. Feltunoskodni nem kell. Eleg ha magad melle huzol egy szemetest, jon a viraggal, szemetes ele tol, hapek ignoralodik. Csak azt lehet zaklatni, aki hagyja magat. Ki kell allnod magadert, ha ehhez segitseg kell nem baj, csak a hapekot ne hivd el sehova, mert nem normalis. Nem normalis emberekre nem fogsz tudni eszervekkel hatni egy kave melle, mert egyszeruen keptelen lesznek felfogni. Tessek tokot noveszteni a feladathoz. Nalam mar valoszinuleg a viragaival a seggeben kullogott volna a helyere, nehogy meg te erezd magad rosszul!
2017. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A párom dolga, hogy megoldja. Ehhez kérhet tőlem segítséget, de ő dönti el mit tesz. Engem nem érdekelne a dolog addig, amíg nem fajul zaklatássá.


Nálatok ez a helyzet. Lassan érdemes lenne rendőrséggel fenyegetőzni. Nem normális a dolog... legközelebb mi lesz? Lakásodnál akar talizni majd?

2017. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!