Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom a tetteket hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom a tetteket hiszi el, én pedig a szavakat, akkor lehet jövője a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Teljesen más a szeretetnyelvünk.


Ő leginkább a szívességeket értékeli, azokból érzi, hogy szeretem őt. Pl, ha készítek neki valami édességet, meglepem valami aprósággal, elpakolok helyette, elkísérem valahová, stb.

Én viszont azt szeretem, ha romantikusan és érzelmesen viselkedik velem, sokat mondja, hogy szeret, vagy megdicsér valamiért. Nyilván a tettek is számítanak, de sokkal kevésbé. Most ilyen alapon egy jó haverral is lehetünk előzékenyek.


Létezik erre megoldás?

Mindketten igyekszünk odafigyelni rá nagyon, de azért van egy határunk, másrészt így nem nagyon tudjuk elhinni, hogy a másik szeret minket. :/


2017. okt. 14. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Oh ég és föld összeér. 😊 szerintem lehet. Ne add fel. 19F
2017. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom feladni, csak szeretnék megoldást találni rá, hogy megnyugodjunk végre.
2017. okt. 14. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamit csak kifogtok találni szerintem.
2017. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs mese, el kell fogadni, hogy a másiknak mi a fontos és odafigyelni rá, és sokszor meglepni (szavakkal, vagy tettekkel, mindegy) egymást.
2017. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ennek nem lesz jó vége már most látom :D
2017. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb jön majd egy pasi aki addig nyomja neked a csajozós dumát, amíg el nem csábulsz.
2017. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát amúgy már 9 hónapja együtt vagyunk. :D

Csak emiatt szoktak lenni viták.

2017. okt. 14. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit lehet ezen vitázni?

A kedvesem pár napja azt mondta, hogy szerinte túlzottan közel hajtok a járdaszegélyhez, azóta figyelek arra, hogy beljebb menjek bár szerintem nincs igaza, de rá fogok tudni szokni erre, mert rá akarok szokni, hogy komfortosan érezze magát az autóban.

Ha tudja, hogy miféle viselkedés esik neked jól, hát tegye - azért van, nem?

2017. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi pont fordítva vagyunk (én 25N, ő 29F). Nekem az ajándékozás és a szívességek a szeretetnyelvem, neki a dicsérő szavak. Több, mint egy éve együtt vagyunk és működik. Oda kell egymásra figyelni. Már teljesen rászoktatott egyébként a sok kedves szóra. Visszafelé az ajándékozás még nem teljesen egyenlő, én adok inkább, de nekem az is örömet okoz, úgyhogy nem gond.

Mindenképp beszéljetek róla, de ne hisztizz, ha nem mondja napi tízszer, hogy szeret. Gondolj arra, h másképp fejezi ki.

2017. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ellentétek TASZÍTJÁK egymást a való világban, nem pedig vonzzák. Ha csak nem mágnesből vagytok hús és vér helyett.

Remélem érthető a válaszom

2017. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!